banner83

“Uçak’a güveniyoruz ve destekliyoruz”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Berk mersinli ve yönetimi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak’ı makamında ziyaret etti

“Uçak’a güveniyoruz ve destekliyoruz”
banner87
 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak’ın ziyaretçileri bu kez AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı oldu. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Berk Mersinli başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri ziyarette hazır bulundu. Mehmet Uçak’ın yeni görevinde başarılı olacağına inandıklarını belirten Mersinli, “AK Parti, toplumun ilgilenilmeyen gençlik ve spor branşları noktasında çok güzel faaliyetlerde bulundu. Sayın Müdür Mehmet Uçak ile birlikte de Manisa’da çok güzel faaliyetler olacağını düşünüyoruz. Sayın Bakanımız, yepyeni bir vizyon çerçevesinde yeni il müdürlerimiz ve genel müdürlerimiz ile bu işe asılacağını ve Avrupa standartlarında yeni gelişmeler olacağını göstermektedir. Sayın Mehmet Uçak da bu noktada son derece doğru bir tercih olduğuna inanıyoruz. Manisa’da inşallah başarılı olacaktır ki zaten kendisi gençliğin içinden geldi ve sorunlarını biliyor. Biz Mehmet Uçak’ın sonuna kadar arkasındayız ve destekçisiyiz. Sayın Müdürün görevi hayırlı uğurlu olsun ve Allah utandırmasın temennisinde bulunuyoruz.”diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Uçak ise şöyle konuştu, “Öncelikle sayın başkan ve beraberindeki yönetime gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum. Gençliği olmayan bir ülke gel3eceğinden emin değildir. Bizim de bütün hedefimiz gençliğimizi daha ileri noktalara götürebilmektir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94