YUMLU SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanan Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe karşılaşmasının ardından sular durulmuyor.Karşılaşma sonrası takım arkadaşı Sissoko ile rakip takımın oyuncusu Giuliano’nun formaları değişmesinden sonra Mustafa Yumlu, Fenerbahçe formasının üzerine bastı diye yayılan söylemlere yanıt verdi.

YUMLU SESSİZLİĞİNİ BOZDU
banner87

Akhisar oyuncusu Mustafa Yumlu, sessizliğini Beyaz TV’de yayınlanan ‘Derin Futbol’ programına canlı telefon bağlantısı yaparak bozdu. ‘Benim Fenrbahçe formasının üzerine bastığımı söylüyorlar, böyle bir şey olmadı’ diyen oyuncu devam etti;

‘RAKİP TAKIM ŞORTUNA SOKTU’
 "Yok formanın üzerine basmışım. Öyle bir şey yok. Sissoko ile rakip takım oyuncusu forma değişti. Rakip takım formayı şortuna koydu, benim arkadaşım formayı giyince zoruma gitti. 'Formayı çıkar' dedim.  Fenerbahçe forması olduğu için zoruma gitmedi. Maçta Fenerbahçeli taraftarlar neden küfür ettiler bilmiyorum. Trabzonsporluyum diye mi?"

“GALİBİYETİMİZİ GÖLGELİYORLAR”
"İkinci yarıda  Fenerbahçe taraftarı bana çok küfür etti. Gerginlik büyüklerimizin araya girmesiyle giderilir. Bizim galibiyetimizi konuşsun insanlar. Galibiyetimizi gölgeliyor insanlar. İnşallah her şey düzelir. Ailenin karıştırılmaması lazım. Sosyal medya var. Sosyal medya çoluk çocuk elinde, herkes her şeyi yazıyor.  Fenerbahçe camiasından özür dilerim"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER