banner83

BU KEZ PATRONLAR PİŞİRDİ PERSONEL YEDİ  

Anadolu’nun doğal lezzetlerini bir çatı altında buluşturan Ege Çiftliği işletmesinin sahipleri, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla personeline mangal partisi verdi.  

BU KEZ PATRONLAR PİŞİRDİ PERSONEL YEDİ  
banner87
Ege Çiftliği’nin bahçesinde gerçekleşen mangal partisine 65 personel aileleriyle birlikte katıldı. Yaşar Çetin önderliğinde Serhat-Muzaffer-Mert Çetin kardeşlerin işletmede, patronlar mangal başına geçti, et ve tavukları pişirdi, daha sonra da personellerine servis yaptı.

Geleneksel olarak 3 yıldır 1 Mayıs’ta Geleneksel 1 Mayıs Ege Çiftliği Gecesi’ni gerçekleştirdiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çetin, 1 Mayıs İşçi Bayramını kutlayarak şu sözlere yerdi; “Geleneksel 1 Mayıs Ege Çiftliği Gecesi’ne bizimle beraber çalışan personellerimiz ve ailelerimizi davet etmiş bulunduk. 1 Mayıs ile bir anlam kazanıyor bu etkinlik. Emekçi bayramını hep beraber kutlamak için buradayız. Bütün dünyaya barış ve ekonomik düzgünlük gelsin istiyoruz. Geleneksel olarak 1 Mayıs’ta bu etkinliği düzenliyoruz. Bu üçüncü yılımız. Toplamda 65 kişiyi istihdam ediyoruz. 1 yıl boyunca bize hizmet eden personellerimize, bugün biz hizmet ediyoruz. Bugüne böyle bir anlam kazandırdık.” - Özlem ŞAHİN
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94