banner83

İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLAR İÇİN ASKIDA EKMEK VAR

Manisa’da bir fırıncı başlattığı Askıda Ekmek Kampanyası ile ihtiyaç sahibi insanların yüzünü güldürüyor.  Kampanya başladığı günden itibaren askıda olan 800 ekmek ihtiyaç sahiplerine verildi.

İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLAR İÇİN ASKIDA EKMEK VAR
banner87

Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Nurlupınar Mahallesi’nde fırın işleten Osman Göres, “İhtiyacı olana askıda ekmek bulunur” sloganıyla Askıda Ekmek Kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, fırına gelen vatandaşlar hem ekmek alıyor, hem de askıya ekmek bırakıyor. Böylece ihtiyaç sahibi insanlar gelip askıdaki ekmekten alabiliyor. Böyle bir ortamda zor durumda olan insanların olabileceğini düşündük. Muhtarımızda böyle bir şey düşünüyordu. Böylece kampanyamızı başlattık. İlk etapta 200 ekmek kendim bıraktım. Sağ olsun vatandaşlarımız da katkı sağlamaya başladı. Günlük ortalama 20-30 aileye ekmek veriyoruz. Kampanyamız devam edecek. Allah’ın izniyle bu zor günleri birlikte atlatacağız” dedi.

Nurlupınar Mahalle Muhtarı Mehmet Akşit ise, kampanya sayesinde askıdaki 800’den fazla ekmeğin ihtiyaç sahiplerine verildiğini belirterek, “Vatandaş 5 TL veriyor 2 ekmek alıyor 2 ekmeği de askıya yaz diyor.  Fırın sahibimiz söylüyor bu kadar ekmek olduğunu, bizde ihtiyaç sahiplerini yönlendiriyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer
Muzaffer - 1 yıl Önce

Emegei gecen iyi ýureklere teşekürederim

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94