TURGUTLU Haberleri

ÖĞRENCİLER OKULDA MAHSUR KALDI
21 Nisan 2018, 10:30 0
ÖĞRENCİLER OKULDA MAHSUR KALDI
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir ortaokulda ders çalışırken saatin farkına varmayan 2 öğrenci, dış kapının kilitlenmesiyle yaklaşık 1 saat içeride mahsur kaldı.
KASAP SORDU; KEDİ MİYAVLAYARAK CEVAP VERDİ
11 Nisan 2018, 12:27 0
KASAP SORDU; KEDİ MİYAVLAYARAK CEVAP VERDİ
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir kasap ile kedi arasında yaşanan et diyaloğu sosyal medyada hem izlenme hem de paylaşım rekoru kırıyor.
GENÇOĞLU, ETV'DE KONUŞTU
11 Nisan 2018, 11:17 0
GENÇOĞLU, ETV'DE KONUŞTU
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, ETV'de Arif Pektaş'ın hazırlayıp sunduğu Kasabadan Turgutlu'ya programının canlı yayın konuğu oldu.
BAŞKAN ŞİRİN 4 ÜLKEDEN 28 ÖĞRENCİYİ AĞIRLADI
09 Nisan 2018, 10:59 0
BAŞKAN ŞİRİN 4 ÜLKEDEN 28 ÖĞRENCİYİ AĞIRLADI
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Erasmus projesi kapmasında Tugutlu'ya gelen 4 farklı ülkeden 28 öğrenciyi TURBEM +1 Kafe'de ağırladı.
TURGUTLU PRESTİJ EVLERİ TANITIM LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
17 Mart 2018, 15:15 0
TURGUTLU PRESTİJ EVLERİ TANITIM LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ege’nin incisi İzmir’de hayata geçirdiği yaşam alanları ile sektörünün devleri arasında bulunan Ege-Koop, İzmir dışındaki ilk projesi olan ‘Turgutlu Prestij Evleri’nin tanıtım lansmanını Turgutlu Hasbahçe’de düzenlenen toplantı ile gerçekleştirdi. Tanıtım lansmanında konuşan Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan; “ 1 ay sonra örnek dairemizi tamamlamış olacağız. İşte o zaman neden prestij ismini seçtiğimiz daha iyi anlaşılacak.” dedi.
TURGAY ŞİRİN'E SELAM GÖNDERDİLER
12 Mart 2018, 14:58 0
TURGAY ŞİRİN'E SELAM GÖNDERDİLER
Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatında kahraman Mehmetçikten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin'e mühimmat üzerine yazdığı notla selam gönderdi.
O ÖĞRETMENLER GÖREVDEN ATILDI
05 Mart 2018, 09:28 0
O ÖĞRETMENLER GÖREVDEN ATILDI
Manisa'nın Turgutlu ilçesindeki özel bir anaokulunda öğretmenin bir çocuğu sürükleyerek kapıdan dışarıya çıkardığı görüntüler, büyük tepki çekti. 
3 KİŞİ YANGINDA MAHSUR KALDI
28 Şubat 2018, 16:54 0
3 KİŞİ YANGINDA MAHSUR KALDI
Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yangın sırasında evde mahsur kalan biri çocuk 3 kişiyi itfaiye ekipleri kapıyı kırarak kurtardı. Dumandan etkilenen yaşlı çift ve torunları hastaneye kaldırılırken, durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
BELEDİYENİN MERKEZİ SİSTEMİNE GİRİP  HOPARLÖRDEN KÜRTÇE TÜRKÜ ÇALDILAR
27 Şubat 2018, 11:35 0
BELEDİYENİN MERKEZİ SİSTEMİNE GİRİP HOPARLÖRDEN KÜRTÇE TÜRKÜ ÇALDILAR
Manisa'da, Turgutlu Belediyesi'nin merkezi sistemle yapılan yayınına giren kişi ya da kişiler, hoparlörden Kürtçe türkü yayını yaptı.
BAŞKAN ŞİRİN 'KADRO GEÇİŞLERİNDE AYRIM YAPILDI' İDDİASINA  YANIT VERDİ
10 Şubat 2018, 09:54 0
BAŞKAN ŞİRİN 'KADRO GEÇİŞLERİNDE AYRIM YAPILDI' İDDİASINA YANIT VERDİ
Turgutlu Belediye Meclisi, Şubat ayı toplantısında gündeme getirilen madde ile 696 sayılı KHK gereğince Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş’nin kurulmasına yönelik oy birliği ile karar aldı. Madde görüşmelerinde taşeron işçilerin sürekli işçi kadrosuna geçmek adına yaptıkları başvuruların kanunlar çerçevesinde değerlendirildiğini ifade eden Başkan Şirin, AK Parti gurubu adına konuşan İsmail Parmaksız’ın, kadro geçişlerinde ayrım yapıldığına dair duyum aldıklarına ifade etmesi üzerine, “Biz bugüne dek kimsenin ekmeğiyle oynamadık, oynamayız. Kanunlara göre hareket ediyoruz” dedi.