WHATSAPP İHBAR HATTI Haberleri

ALO  DENGE GAZETESİ  ‘SOKAK LAMBAMIZ YANMIYOR!’
24 Temmuz 2017, 08:47 0
ALO DENGE GAZETESİ ‘SOKAK LAMBAMIZ YANMIYOR!’
Denge Gazetesi’nin daha önce sayfalarına taşıdığı haber ile Güzelyurt Mahallesi 5719 nolu sokağın 3 yıldır yanmayan lambası, haberden bir gün sonra yanmıştı. Bir süre sonra tekrar kararan sokak lambası, tüm görüşmelere rağmen bir türlü aydınlatılamadı. Sokak sakinlerinin GedizElektriğe müracaatlarında “lamba değişecek, kablo patlak, yarın geliyoruz, plana aldık” sözleri yerine getirilmeyince; 5719 sokak sakinleri çareyi yine Denge Gazetesi’ni aramakta buldu.
"GÜNDÜZLERİ BİLE ELEKTRİK LAMBALARI YANARKEN…”
21 Temmuz 2017, 12:44 0
"GÜNDÜZLERİ BİLE ELEKTRİK LAMBALARI YANARKEN…”
Manisa’nın Yunusemre ilçesinde Mimar Sinan Bulvarı üzerinden gönderilen bir fotoğrafla yetkililere seslenen okuyucumuz; “İzmir-Bursa sürat yolu diye bilinen Mimar Sinan Bulvarı üzerinde bulunan Ticaret Odası’nın önündeki ana yolda akşamları sokak lambaları yanmıyor. Konu ile ilgili tüm mahalle halkı olarak şikayetçiyiz. Kimi yerde gündüzleri bile sokak lambaları yanarken biz şehrin göbeğinde karanlıkta kalıyoruz. Lütfen yetkililer sesimizi duysun.”dedi.
KALDIRIMLAR YAYALARIN MI? YOKSA KAHVEHANELERİN Mİ?
12 Haziran 2017, 11:07 31
KALDIRIMLAR YAYALARIN MI? YOKSA KAHVEHANELERİN Mİ?
Manisalı vatandaşlar gün geçtikçe çığ gibi büyüyen ‘Kaldırım İşgalleri’ne tepki göstermeye devam ediyor. Vatandaşlar sosyal medya üzerinden yayınlanan bir fotoğrafın ardından kahvehanelerin, ev ve çeyizlik eşya satan mağazaların ve lokantaların kaldırımları kaplamasının neden belediyeler tarafından önlenemediğinin sorusuna yanıt aradı.İşte o vatandaşları isyan ettire paylaşımlar;
SİZİN SESİNİZ OLMAK İÇİN...
28 Nisan 2017, 11:43 0
SİZİN SESİNİZ OLMAK İÇİN...
Manisa ve 17 ilçesinde yaşanan sorunları siz değerli vatandaşlarımızın kamerasından yetkililere duyurup, çözüm üretebilmek için 'Denge Gazetesi Whatsapp İhbar Hattı' 7 gün 24 saat hizmetinizde.... Bizlere 0530 407 26 20'den ulaşabilirsiniz.