WHATSAPP İHBAR HATTI Haberleri

BUNA NEDEN MÜSAADE EDİLİYOR ?
10 Kasım 2016, 16:03 0
BUNA NEDEN MÜSAADE EDİLİYOR ?
Eski otogar önünde bulunan boş alanın galericiler tarafından zapt edildiğini belirten okuyucumuz; ‘ Eski otogarın önü vergi levhası ve herhangi bir belgesi olmayan kendilerine galerici denilen insanlar tarafından zapt edilmiş durumda. Vatandaş çarşıda aracını park edecek yer bulamazken, boş alanlar araç satımı yapmaya çalışan insanlar tarafından işgal ediliyor. Bu yapılan yasal mıdır? Belediyenin boş alanının bu şekilde kullanılması doğrumudur? Yetkililerin duruma müdahale etmesini istiyoruz’dedi.
SÜLÜKLÜGÖL CAN ÇEKİŞİYOR
10 Kasım 2016, 14:02 0
SÜLÜKLÜGÖL CAN ÇEKİŞİYOR
Manisa’nın Beşpınarlar Köyü’nde bulunan Sülüklügöl’ün bir yılda geldiği durum doğa severlerin tepkisini çekti. Denge Gazetesi Whatsapp İhbar Hattına gönderilen fotoğrafların ilki geçen seneye ait diyen Mesir Dağcılık Kulübü Başkanı İsa Göbeklioğlu; ‘ Tablolara manzara resmi olarak işlenecek kadar güzel Sülüklügöl küresel ısınmanın ve vatandaşın hoyrat kullanımı sonucu kurumaya yüz tutmuş bir göl haline gelmiştir. Şiddetli bir yağmur yağmazsa bu gölün ömrü 15 gündür. Göldeki tüm endemik canlılar ölümle karşı karşıya. Yetkililerin bir an önce bu göl hakkında önlem almasını istiyoruz’dedi.
Mahalle Mikrop Yuvasına Döndü
20 Ekim 2016, 10:31 0
Mahalle Mikrop Yuvasına Döndü
Şehzadeler İlçesi Kuşlubahçe Mahallesi’nde yaşayan bir okuyucumuz tarafından Denge Gazetesi Whatsapp İhbar Hattı’na gönderilen bir fotoğraf. Bölgenin çevre temizliğini bu fotoğrafla özetlemeye çalışan Manisalı vatandaş, çirkin görüntüyü şu ironi dolu sözlerle ifade etti; “ Belediyemiz sağ olsun güzel çalışıyor. Takdir sizlerin”
Büyük Bir Tehlike Yaşanmasın !
20 Ekim 2016, 09:37 0
Büyük Bir Tehlike Yaşanmasın !
Konuk Caddesi Esen Plaza önündeki kaldırımda bulunan ve kırılarak işlevini yitiren trafik lambaları vatandaş için tehlike saçıyor
İnsanların Cesareti Tepki Topladı
10 Ekim 2016, 17:40 0
İnsanların Cesareti Tepki Topladı
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 1. Anafartalar Mahallesi’ne yapılan tam otomasyonlu park yerinin etrafı trafik sıkışıklığı yaşanmaması bakımından tek şeride düşürülmüştü. Trafik levhaları ile donatılan alanda vatandaşların kural tanımamazlığı ise çevredeki vatandaşları şaşırttı. Okuyucumuz Manisa Denge Gazetesi Whatsapp İhbar Hattı’na gönderdiği mesajında; “ 1. Anafartalar Mahallesi’nden Cumhuriyet Meydanı’na doğru giden yönde ‘Girilmez Levhası’ nın mevcut olmasına rağmen insanlar girilmez denilen yere giriyorlar hem de araçlarını park etme cesareti gösteriyorlar. İlgili belediye buna niçin müsaade ediyor? ‘ diyerek yetkililerden bu konuya müdahale edilmesini talep etti.
Kapılarının Önü Toz Duman
10 Ekim 2016, 17:38 0
Kapılarının Önü Toz Duman
Lala Paşa Mahallesi Sakinleri kapılarının önünde bitmek bilmeyen toz dumandan şikayetçi. Aylar önce mahallelerinde yapılan kazı çalışmalarının ardından asfalt çalışmasını yarım bırakan yetkililere seslenen Lala Paşa Sakinleri; ‘ Kapımızın önü toz duman. Sürekli arabalar geçiyor. Kapı, pencere açamıyoruz. Yetkililer neden başladıkları işi yarım bırakıyorlar? Yetkililer lütfen sesimizi duysun.’ Dedi
EVLERDEN ÇAMUR AKIYOR
30 Eylül 2016, 09:15 0
EVLERDEN ÇAMUR AKIYOR
Uncubozköy Mahallesi 5522 sokakta oturan mahalle sakinleri, 7 aydır çektikleri sıkıntıyı Denge Gazetesi Whatsapp İhbar Hattına bildirdi.
ELEKTRİK PANOSUNU BURAYA KİM KOYDU ?
30 Eylül 2016, 09:10 1
ELEKTRİK PANOSUNU BURAYA KİM KOYDU ?
Yarhasanlar Mahallesi 2305 sokakta kaldırımın ortasında bulunan elektrik panosu vatandaşın tepkisine sebep oluyor.
AÇIK LOGAR KAPAĞI LASTİĞİ PATLATTI AMA...
03 Eylül 2016, 19:21 0
AÇIK LOGAR KAPAĞI LASTİĞİ PATLATTI AMA...
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde bulunan Saruhanlı Mahallesi'ne doğru giden sürücünün açık logar kapağını fark etmemesi üzerine küçük çaplı kaza meydana geldi.
SOKAKLARI DARMADUMAN
28 Ağustos 2016, 13:11 0
SOKAKLARI DARMADUMAN
Yunusemre ilçesine bağlı Uncubozköy mahallesi 5518 sokakta yaşayan mahalle sakinleri, mahallelerine döşenen kilit parke taşlarının yarım bırakıldığını ve 2 haftadır kimsenin gelip tamamlamadığını Denge Gazetesi Whatsapp İhbar Hattı ile paylaştı. Çalışmanın üzerinden 2 hafta geçtiğini ama sokaklarının eski görünümüne kavuşmadığını belirten mahalle sakinleri yetkililerden hizmet talep ediyor.