WHATSAPP İHBAR HATTI Haberleri

SEÇİM SONRASI BİZİ PİSLİĞE MAHKUM ETTİLER
20 Ağustos 2019, 17:09 0
SEÇİM SONRASI BİZİ PİSLİĞE MAHKUM ETTİLER
"Bu fotoğrafta yer alan pislik çamur içindeki yer Yeşilyurt Mahallesi’nin sokakları. Çamur ve pislik içinde yaşıyoruz. Geçtiğimiz seçim öncesi alt yapı kanalizasyon ve üst çalışmaları başlatıldı. Ancak secim biter bitmez bütün araçlar, isçiler ortadan yok oldu. Burada CHP kazandığı için bunu yaptıklarını düşünüyoruz. Kimsenin günahı kimseye mâl edilemezken kurunun yanında yaşı da yakmış oldular en yakın birim olan Alaşehir belde başkanı ile defalarca konuyu ilettik ancak belediyenin geçmişten gelen borçları yüzünden bunun söz konusu bile olmayacağının bilgisini ilettiler. Seçim sonrası bizi yalnız bıraktılar, resmen pisliğe mahkum ettiler. Günümüz Türkiye’sinde bu yaşadığımız çok kötü. Lütfen sesimizi duyurun. Biz mahalleli olarak tüm mecralarda sesimizi duyurmak için çabalıyoruz. 29 Ağustos’ta da konuyla ilgili ilk yürüyüşümüzü yapacağız.”
TOKİ 3 ÇOK BAKIMSIZ
09 Ağustos 2019, 14:55 0
TOKİ 3 ÇOK BAKIMSIZ
TOKİ 3’ün etrafı çok çirkin ve bakımsız. TOKİ alışveriş merkezi etrafı yazın otlarla, kışın çamurla doluyor. Yönetim nerede anlamış değiliz. Lütfen buna bir çözüm bulunsun.
BU OTOGARDA NE ATM NE DE KART DOLUM NOKTASI VAR
08 Ağustos 2019, 14:23 0
BU OTOGARDA NE ATM NE DE KART DOLUM NOKTASI VAR
Turgutlu Otogarı’nda ne bir tane ATM ne de Manisa Kart dolum noktası yok. Otogarın atıl durumda gibi bir hali var. Yetkililerin bu konuda yardımcı olmasını istiyoruz. Lütfen otogara ATM ve Manisa Kart yükleme noktası yapılsın.
MAHALLELİ AYDINLATILMAK İSTİYOR
08 Ağustos 2019, 14:02 0
MAHALLELİ AYDINLATILMAK İSTİYOR
Burası Tevfikiye Mahallesi 3819 Sokak. 2 gündür karanlığa büründük. Her gün yanan sokak aydınlatma lambaları artık yanmaz hale geldi. Artık akşamları sokağa çıkamıyoruz. Göz gözü görmüyor. Yetkililere duyurulur. Lütfen gereği yapılsın!
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU DOLMUŞ TAŞIYOR
07 Ağustos 2019, 16:34 0
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU DOLMUŞ TAŞIYOR
Burası Utku Mahallesi, İzmir Caddesi. Bu geri dönüşüm kutusundaki camlar zamanında toplanmazsa yerlere düşüp kırılırlar. Sonrasında ise insan sağlığına zarar verirler. Belediyemizin dikkatine. Lütfen gereği yapılsın.
MANİSA ÇÖPLÜK OLMASIN
07 Ağustos 2019, 14:10 0
MANİSA ÇÖPLÜK OLMASIN
Burası Spil Dağı. Şunları yiyip içtikten sonra yere değil de çöpe atmak çok mu zor? Bıktık artık. Lütfen yetkililer çevre kirliliğini önlemek için gerekli adımları atsın. Yeter artık. Manisa çöplük olmasın.
ALINMAYAN ÇÖPLER MİKROP SAÇIYOR
06 Ağustos 2019, 15:06 0
ALINMAYAN ÇÖPLER MİKROP SAÇIYOR
Burası Laleli Mahallesi, Özsaruhan Bulvarı üzerindeki bir durak. Durak güneşin de etkisiyle biriken ve alınmayan çöplerden ötürü çok pis kokuyor, üstüne üstlük muhtemelen mikropta saçıyor. Sayın yetkililer bu manzaraya iyi baksınlar, belki bir gün onların yakınları da bu duraktan otobüse binerler.
ÜST GEÇİT ASANSÖRLERİ ÇALIŞMIYOR
06 Ağustos 2019, 14:16 0
ÜST GEÇİT ASANSÖRLERİ ÇALIŞMIYOR
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bu üst geçit asansörleri neden çalışmıyor? Manisa Şoförler Cemiyeti karşısında bulunan Hüseyin Genç geçidi asansörleri yaklaşık olarak 2 haftadır bozuk. Felçli, yaşlı ve hamilelerin kullandığı Manisakart ile çalışan bu engelli asansörlerinden sadece cemiyet yanında olan asansör çalışıyor. Bu sıcaklarda eziyet çeken yaşlı, hamile ve engelli vatandaşlar yüksek ve uzun olan merdivenleri tırmanmak için resmen eziyet çekiyorlar. Bu asansörler biran önce tamir edilmeli. Sık sık aynı sorunlar yaşanıyor. Kalıcı tamirat olmalı.
MAHALLELİ KOKUDAN DURAMIYOR
05 Ağustos 2019, 14:55 0
MAHALLELİ KOKUDAN DURAMIYOR
Burası Akpınar Mahallesi, 236 nolu sokak. MASKİ’nin kazı sonrası bıraktığı rezalet fotoğrafta. Kanalizasyon borusu kırık bütün mahalleye kötü koku yayılmaktadır. Belediye su hattı çekmek için kazı çalışması yaptı. Ancak kanalizasyon borusunu patlattı ve 3 gündür üstü açık bir şekilde duruyor. Mahallede kim ikamet ediyorsa kokudan duramıyor. Yetkililerin biran önce bu rezalete çözüm bulmasını istiyoruz.
ESNAF YOLA LASTİK KOYUYOR
05 Ağustos 2019, 14:02 2
ESNAF YOLA LASTİK KOYUYOR
Barbaros Mah. 4420 nolu sokak uzun zamandır gasp ediliyor. Esnaf, yola lastik koyarak dükkan önüne araç koydurtmuyor. Zaten park sıkıntımız var bir de bununla uğraşıyoruz. Lütfen yetkililer bu duruma el atsın.