“3 YILDIR ÇİLE ÇEKİYORUZ”

YUNUSEMRE

“3 YILDIR ÇİLE ÇEKİYORUZ”
banner87

“Muradiye Mahallesi Demiryolu Caddesi Bahçesehir Koleji’nin arkasındaki tren raylarının sağ tarafı olarak kalıyor. Yaklaşık 3 senedir sitelerimiz bitmiş durumda. İnternet,  TV, kablo net,  doğalgaz, elektrik, su, tüm altyapılarımız bitmiş durumda.  Yaklaşık 3 sene içerisinde sokak aydınlatmaları dikileli 2 ay oldu.  Her sene nisan ayında “yol yapılacak” deniyor.  3 senedir aracımız ne amortisörü kaldı ne alt takımı kaldı. Arabaları geçtik yolda yürüyemiyoruz.  Burada 14 civarı site var,  toplamda 400 -500 hane. Büyük sıkıntılar çekiyoruz.  Yazın toz, kışın çamur içindeyiz. Sol tarafımızdaki kısım, sağ tarafımızdaki kısım bitmiş olup o ada içerisinde bizim olduğumuz taraflar yapılmadı. Yetkilerden konuyla ilgili yardım istiyoruz. Lütfen bizim mağduriyetimizi giderin.”


YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim Gencer
Selim Gencer - 11 ay Önce

Yazılanlara katıliyorum. 40-50 haneli köy yolları asfaltlanıyor ama 400-500 haneli mahallenin yolu nedense yapılmıyor yıllardır. Yapılaşmanın bitmesi bekleniyorsa da yıllarca yapılmayacak demektir.

Emrah COŞKUN
Emrah COŞKUN - 11 ay Önce

Demiryolu Cad. Üzeri Şehr-i Nur Sitesinde oturuyorum. Gerçekten rezalet durumdayız. Bu konunun ertelenecek bir yeri kalmadı. Bir an önce mağduriyetimiz giderilmeli.

Hasan
Hasan - 11 ay Önce

Aynı durum keçili köy gürle arası yoldada yaşanmakta yetkililerin biran önce soruna bir çare bulmaları lazım

Zafer Akbulut
Zafer Akbulut - 11 ay Önce

Aynen aramadığımız yer yazmadığımız yer kalmadı Tamer beyin sayesinde zorunlu ihaleye verilip başlanıldı ama öğle duruyor yollar sözde villa bölgesi. Tamer beyden önce kendi elimizle çukurları kapatıyorduk. Bakalım ne zaman bitecek.

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94