banner83

APARTMAN SAKİNLERİNİN ÇÖP KONTEYNERİ İSYANI: “ÇÖPLÜK İÇİNDE YAŞAMAYA MAHKUM BIRAKILDIK!”

ŞEHZADELER

APARTMAN SAKİNLERİNİN ÇÖP KONTEYNERİ İSYANI:  “ÇÖPLÜK İÇİNDE YAŞAMAYA MAHKUM BIRAKILDIK!”
banner87

 “Göktaşı Mahallesi 1302 Sokak No:20’de bulunan evimin penceresinin yarım metre önünde duran çöp konteynerleri nedeniyle çöplük içinde yaşamaya mahkum bırakıldık. Pandemi dönemindeyiz ama bizler sinek, böcek ve koku nedeniyle evde nefes alamıyoruz. Apartmanca imza topladık bu konteynerlerin kalkması için. Çöpler neredeyse evimin içine girecek. 3 çöp konteyneri yan yana kapımın önünde. ‘Sağlık, temizlik, hijyen’ diyoruz ama korona döneminde insan sınıfına bile girmiyoruz sanırım. Lütfen gereği yapılsın. Bizler çöplük içinde yaşamak istemiyoruz. Evimin penceresini hava almak için açınca çöp görmek istemiyorum, çöp solumak istemiyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncer
Tuncer - 6 ay Önce

Evet bizde bu durumundan şikayetçiyiz malasef kapı ve pencere açamıyoruz koku ve sineklerden dolayi çöplerin kaldırılmasını rica ediyorum

Çağla
Çağla - 6 ay Önce

Gercekten buna bi care bulunmasi lazim artik apartmandan disari adım atamaz duruma geldik sinek koku berbat ötesi yani.

Ferdi guvenir
Ferdi guvenir - 6 ay Önce

sokak 1301

Medine
Medine - 6 ay Önce

Evet çok berbat hem görsel olarak hem koku olarak bizde bu apartmanın zemin katında oturmaktayız pencere asla açamıyoruz kokudan dolayı. Apartman sakinleri olarak hepimiz imza verdik ilgilenen olmadı konteynerlar halen duruyor lütfen bi çare !

Kuzey
Kuzey - 6 ay Önce

İlçe belediyelerimiz ne güzel çalışıyor yahu. Tebrik ediyoruz. Böyle devam.

Seydabayrak
Seydabayrak - 6 ay Önce

Çöp kokusundan sokakdan geçilmiyo pencereyi açıp havalandıramıyoruz bile acilen kaldırılmalı

Ferdi
Ferdi - 6 ay Önce

1301 sokak olarak bu hassas surecte bocek hasere pisliklerden hastaliklara karilacagiz oksijen ihtiyacimizi bile karsilayamiyoruz

Yeliz
Yeliz - 6 ay Önce

1301 Sokak çözülmeyen çöp sorunu üst sokakta oturmama rağmen kokusu bizi bile rahatsız ediyor. Arkasında ki camı düşünemiyorum. Çocuklarımız hasta olursa hesabını kim verecek?


SIRADAKİ HABER

banner95

banner94