YOL ÇOK KÖTÜ!

YUNUSEMRE

YOL ÇOK KÖTÜ!
banner87

“Burası Bağyolu Mahallesi ve Üçpınar Mahallesi arasındaki yolun bir bölümü. Yol çok kötü. İki yıl oldu hala asfalt atılmadı. Hafta sonları binlerce araç bu yolu kullanıyor. Yetkililerden bu yolu düzeltmelerini rica ediyoruz.”
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Manisalı
Manisalı - 1 yıl Önce

Keşke sadece orası olsa. Yuntdağ civarında köy yolları çok kötü. Başkan oyları aldı yolları saldı. Bağyolu-Avdal arasındaki yolu yapacak gibilerdi şimdilik bir hareketlilik yok. Koruyköyden sonra özellikle Yuntdağ Yenice yolunda asfalt kalmamış, eşek yolundan beter. Örencik civarı berbat. Akçaköy-Kozaklar arası çok kötü. Daha çok yer var böyle. Başkan biraz ayıksa da şu yollara baksa.

Serkan
Serkan - 1 yıl Önce

Kuşlu bahçe mah.okul caddesinden çevre yoluna doğru indigimizde yolu sağ tarafından büyükşehir belediyesi kanalizasyon hattını dosedi ve kazılan yola asfaltlama yapmadı yol daraldi ve kaç defa aradık asfaltlama yok bu yoldan gittiğimizde önümüze alt geçit geliyor bu kopruden geçerken köprü altı 2 MT suyla doluyor buradaki dalgıç şu an yerinde yok suyu çeken vatandaşlar nerdeyse dua edecekler yağmur yagmasin diye çünkü oradaki evlerine gidemiyorlar,belediyeler,karayollarına gönderiyor karayolları MH,,, sokak,,, belediyelere ait diye çözüm bulunmuyor ,HİZMET YOOOK,,,,,,,

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94