banner83

CKD'DEN YAZAR SERPİL TUNA'YA DESTEK

Cumhuriyet Kadınlar Derneği (CKD) Manisa Şubesi ve Ege Kadın Buluşması Platformu işbirliği ile yazarlık dünyasına yeni katılan Serpil Tuna'nın imza ve kitap tanıtım günü yapıldı.

CKD'DEN YAZAR SERPİL TUNA'YA DESTEK
banner87
Şehzadeler ilçesindeki Deniz Kafe'de gerçekleştirilen imza ve kitap tanıtım gününde konuşan CKD Manisa Şube Başkanı Fatma Ayhan yaptığı kısa konuşmada ''Bizler bugüne kadar emeğin, emekçilerin ve özellikle kadın emekçilerinin yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Türkiye'de hizmet verdiği bunca zaman kazandıran ve güvenlikten açık vermeyen dinamovip kayıt için de bölümünü daima aktif tutuyor.Türkiye'nin bu zor koşullarında emek vererek ilk kitabını çıkaran Sn. Serpil Tuna'nın 'Kendine Şans Ver' kitabının da tanıtım ve imza gününe destek olarak bu etkinliği düzenledik. Sanata ve kültürel etkinliklere destek olmaya da devam edeceğiz. Özellikle bu konuda çalışma yapan Atatürk devrimlerini benimsemiş kadın arkadaşlarımıza derneğimizin kapısı her zaman açıktır. Öncelikle kitabın yazarı Sn. Serpil Tuna'ya emekleri için teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar dilerim. Etkinliğimize katılıp, bizlere ve yazarımıza destek olan tüm kitap severlere ve dostlarımıza da teşekkür ederiz.'' dedi.

KİTAP KLASİK KİŞİSEL GELİŞİM KİTAPLARINA BENZEMİYOR


Yazarın özgeçmişi CKD üyesi Meltem Erdinç tarafından okunduktan söz sonra yazar Serpil Tuna'ya verildi. Kitabının klasik kişisel gelişim kitaplarına benzemediğinden ve okuyucuyu daha çok kendini tanıması için yönlendirdiğinden bahseden Tuna, kitabın içinde aile ilişkilerinden, hukuka kadar birçok bölüm olduğunu, bu bölümleri okuyan okuyucuların hem okumaktan zevk alıp hem de bilgilenmelerini temenni ettiğini iletirken, kendisine destek veren CKD Manisa Şubesine, Anemon Trekking Dağcılık Kulübünden arkadaşlarına ve ailesine teşekkür etti.

Etkinlikte aynı zamanda CHP Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Şadiye Sarıtaş Uysal ve Malatyalılar Derneği Kadın Kolları Başkanı Medet Özsen'de kitap alarak genç yazara destek oldular. –Caner KILIÇ
 
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94