ETV MANİSA ARTIK KABLO TV'DE

Manisa’da 26 yıldır sürdürdüğü kesintisiz yayın hayatına, doğru, tarafsız ve ilkeli bir şekilde devam eden Etv Manisa, yeni yayın dönemine büyük bir sürprizle başladı.

ETV MANİSA ARTIK KABLO TV'DE
banner87
16 Kasım 1994 tarihinde kurulan ve Manisa’nın ilk yerel televizyonu olma özelliği taşıyan Etv, dün itibariyle başladığı yeni yayın döneminde, Manisalıların karşısına büyük bir müjdeyle çıktı. 26 yıllık yayın hayatı boyunca teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek yeniliklerin öncüsü olmayı hedefleyen Etv Manisa, Kablo TV’de de yerini aldı. Daha önce karasal yayın, internet ve Facebook gibi mecralarda boy gösteren ve önemli işlere imza atan Etv Manisa, artık Kablo TV 888. Kanaldan da izlenebilecek.

SADECE MANİSA DEĞİL, İZMİR'DEN DE İZLENEBİLECEK
ETV Manisa kurucusu Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya; "Bugün yine yeniliklerle Manisalıların karşısındayız. Manisalıları çok seviyoruz, zaten bu sevgimizi de bu televizyonu yaşatmakla gösterdik. Manisa’ya hep güzel haberler verdik. Manisa’da güzel şeyler olmasını istiyoruz." dedi.
                                                                              Erdinç Yumrukaya

Manisalıların her zaman daha iyisini hakkettiğini söyleyen ETV Manisa Genel Müdürü Velihan Yumrukaya da, bunu sağlayabilmek için ekip olarak var güçleriyle çalıştıklarını belirtti. Yumrukaya önemli bir haberi de "Etv’yi artık Manisa’nın yanı sıra İzmir’de yaşayan vatandaşlar da izleyebilecek." söyleriyle paylaştı.
                                                                                                  Velihan Yumrukaya
Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER