HAMİLE EŞİ VE 3 ÇOCUĞU İLE SOKAKTA KALDIĞINI SÖYLEYEREK YARDIM İSTEDİ

Manisa’da çöp konteynerinin kenarında yiyecek arayan evsiz aile vatandaşların ve hayırseverlerin kendilerine yardım eli uzatılmasını bekliyor.

HAMİLE EŞİ VE 3 ÇOCUĞU İLE SOKAKTA KALDIĞINI SÖYLEYEREK YARDIM İSTEDİ
banner87
HABER: SERKAN ÖZCAN
Manisa’nın Yunusemre İlçesi Atatürk Mahallesinde çöp konteynerinin yanında yardım isteyen aileyi gören vatandaşların yürekleri sızladı.

15 YAŞINDAKİ KIZIMI ZORLA EVLENDİRECEKLERDİ
Tuncay Güllüoğlu ve 4. çocuğa hamile olan eşi Sevda Güllüoğlu çiftinin, 3 çocuğu ile Erzurum’dan 3 ay önce kaçtıkları öğrenildi. Hayat öykülerini anlatan Tuncay Güllüoğlu; "3 ay önce Erzurum’dan kaçmak zorunda kaldık. Sebebi olarak; öz amcam benim 15 yaşında olan kızımla kendi oğlunu evlendirmek istedi. Eşim ve ben bu evliliğe karşı geldik. Ama amcamlar çocuklarımızı evlendirmek için bize çok baskı yaptı. Biz de bu duruma dayanamayarak Erzurum’dan ayrılarak eşimin memleketi olana Karabük’e yerleştik. Karabük’te izimizi bulan akrabalarımızdan tekrar kaçarak hamile eşim ve 3 çocuğumla Manisa’ya geldik. Manisa’da iş bulamadım yiyecek ve giyeceğimiz yok. Soğukta dışarıda kalıyoruz. Eşim hamile. Sağ olsunlar vatandaşlar yardım elini uzattı ama nereye kadar. Buradan hayırsever vatandaşlara sesleniyorum; eşim 1 ay sonra doğum yapacak, iş ve kalacak sıcak bir yuva istiyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER