MANİSA'DA YAĞIŞLI HAVA GERİ DÖNÜYOR

MANİSA'DA YAĞIŞLI HAVA GERİ DÖNÜYOR
banner87

Manisa'da hava bugün parçalı bulutlu, yarın ise çok bulutlu geçecek. Meteoroloji tahminine göre yeni hafta yağışlı geçecek. Pazartesi gününden itibaren yağışlı hava etkili olacak.

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinin parçalı ve az bulutlu, zamanla kuzey kesimlerinin yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara'nın güney ve batısı ile iç ve doğu kesimlerde pus ve yer yer sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun güneydoğusunda çığ oluşma riski bulunmaktadır. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin 6 ila 8 derece üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor. Rüzgarın ise Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Doğu Anadolu'nun güneyinde kuzey ve kuzeybatılı yönlerden, diğer yerlerde güneydoğu ve doğulu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Manisa'da ise bugün parçalı bulutlu, yarın çok bulutlu geçecek. Meteoroloji tahminine göre yeni hafta yağışlı geçecek. Pazartesi gününden itibaren yağışlı hava etkili olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94