ÖZLEM ŞAHİN İLE KARANTİNA GÜNLÜKLERİ

ÖZLEM ŞAHİN İLE KARANTİNA GÜNLÜKLERİ
banner87

Merhaba Değerli Denge Okurları,

Koronavirüs nedeniyle zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde birçoğunuz evde kalırken sizlere iyi gelecek yeni alışkanlıklar edindiniz.

Biz Denge ailesi olarak Manisa’nın önde gelen ve yönetimde söz sahibi olan isimlerin şehrimizde salgını önlemek için yaptığı çalışmaları sizlere aktararak bu dönemde ‘felaket tellalı’ değil, ‘umut aşılayan’ olmayı hedefledik. Bu hedef doğrultusunda yanlış ve yalan haberler değil doğru ve gerçek haberleri sizlere aktarmak için büyük bir titizlikle çalıştık.

Peki bu süreçte siz kendiniz için ne yaptınız? Salgın sürecinde ‘evde kal’ uyarılarına uyduğunuz bu zaman zarfında kendinizi hangi yeni etkinlik ve alışkanlıklarla yenilediniz? Daha önce zamanınız olmadığı için gerçekleştiremediğiniz ama bu süreçte hayata geçirebildiğiniz etkinleri bizlerle paylaşarak diğer okurlarımıza da örnek olabilirsiniz.

Paylaşmanın öneminin bir kez daha ortaya çıktığı şu günlerde, sende sana iyi gelen yeni alışkanlıklarını, yeni keşiflerini, yeni deneyimlerini gazetemiz aracılığıyla aktar.

 Bu süreçte;

 okuduğun kitaplar ve o kitaplardan sevdiğin bölümler,

 izlediğin filmler ve sevdiğin sahneler,

dinlediğin müzik grubu ve şarkılar,

denediğin ve sevdiğin yemek, tatlı, içecek tarifi,

yeni edindiğin hobi,

yeni başladığın spor vb. aktiviteleri

#evdekalıyorumdengegazetesi hashtagiyle sosyal medya hesaplarından paylaş yada 0530 407 26 20 numaralı WhatsApp ihbar hattımıza gönder gazetemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşalım.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2020, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER