YENİ SEZON ERKEK VE KADIN KOMBİNLERİ

Tarzıyla ön plana çıkan kadın ve erkeklerde göz kamaştırıcı bir etki bırakacak yeni sezon kombinler, moda dünyasına da yeni bir soluk kazandırmaya geliyor.

YENİ SEZON  ERKEK VE KADIN  KOMBİNLERİ
banner87

Birbirinden Şık Erkek Kombin Seçenekleri

Kıyafet kombini denildiğinde akla ilk her ne kadar kadınlar gelse de, günümüz modasında erkeklerin şıklığının da göz kamaştırıcı bir düzeye ulaştığı yadsınamaz bir gerçektir. Hem şık hem de rahat olmaya önem veren erkekler için en tarz modeller bir araya getirilerek spor şıklığı yakalamak mümkündür. Şıklığın sadece klasik giyimle elde edilmediğini gözler önüne seren spor şık erkek kombinleri, rahatlığıyla ön plana çıkmaktadır. En az klasik tarz kadar marjinal durabilen yeni sezon gömlek ve pantolon kombinleri, uygun ayakkabı ve aksesuar seçenekleriyle bir araya geldiğinde modanın kalbi olmayı başarmaktadır.

Siyah jean pantolonla kombin yapılabilecek slim fit beyaz bir gömlek, hem rahatlığın hem de şıklığın göz kamaştıran temsilcisi olacaktır. İşi gereği klasik giyinmek durumunda olan erkekler için de keten pantolonlar kurtarıcı niteliğe sahiptir. Keten gömlek ve keten pantolon ikilisi rahatlığın ve klasik bir duruşun öncüsü olmaktadır. Tarzıyla hafızalara kazınmak isteyenlerin yeni sezon erkek kombinleriyle duruşlarına yeni bir ışıltı kazandırmaları mümkündür.

En Tarz Yeni Sezon Kadın Kombinleri

Kombin, farklı giyim ürünlerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan ve şık bir bütünlüğün elde edildiği bir moda stratejisidir. Özellikle kadınlar için en doğru kombini yapabilmek büyük bir önem taşımaktadır. Yeni sezon kadın kombinleri, farklı renklerin bir araya getirilmesiyle dikkatleri üzerine çeken parçalardan oluşmaktadır. Kombin denildiği zaman sadece aynı tonlara sahip giyim ürünlerinin bir araya getirildiği bir moda tekniği düşünülmemelidir. Benzer tonlar tercih edilerek oluşturulan kombinler, tarzın kısıtlanmasına ve aynılaşmasına sebep olabilmektedir.

Kombin hatalarına yer vermemek adına karar verilecek kombinin nerede kullanılacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Özel bir davet için tercih edilecek kombin ile iş görüşmesi için yapılacak kombin aynı olmamalıdır. Bu sebeple görüşme konsepti, yapılacak kombin için büyük önem taşımaktadır. Giyilecek ana parçaya karar vermek kombin yapmayı kolaylaştırmaktadır. Şık bir elbise giyilecekse, en uygun takı ve aksesuarlara karar verilmelidir. Ya da etek ve bluzdan oluşacak ikili bir şıklık elde edilmek isteniyorsa, bu şıklığın taçlandırılacağı en ideal ayakkabılar seçilmelidir. Kombinleri.com her konsepte uygun en tarz kombin önerilerini ilgilileriyle paylaşarak moda dünyasına büyük bir katkı sağlamaktadır.
 
 
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER