23 EYLÜL 04.03’DE GÜNEŞ’İN TERAZİ BURCUNA GEÇİŞİYLE SONBAHAR EKİNOKSU İLE SONBAHARI KARŞILIYORUZ

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla Gökkubbe de Ay Yengeç burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Güven duygusunun önemli olduğu, evimizle, ailemizle, güvendiğimiz kişilerle bir arada olmak isteyeceğimiz bir haftadayız. Bol bol tatlılar, çeşit çeşit yiyeceklerde yemek isteyeceğimiz bir hafta olacak. Zorlu bir haftayı geride bıraktık. Bu haftamızda Gökkubbe oldukça hareketli olmasıyla birçok etkiyi birlikte yaşayacağız.

***

Pazartesi ve Salı günlerimizde Merkür Jüpiter karşıtlığı bir süredir yaşadığımız karşıt açının etkisi kesinleşiyor. Karşıt açılar zorlayıcı olmasına rağmen iyicil bir gezegen Jüpiter ile olan açı nedeniyle mutlu ve iyimser olacağız. Enerjimizin yüksek olmasıyla farkında olmadan harcamalarımızda abartılı olabilir ve çevremize tutamayacağımız sözler verebiliriz. Aşırılıklardan uzak durmaya özen göstermeliyiz. İkili ilişkilerimizde güzel enerjileri ve huzuru yaşayacağız. Aynı gün Güneş’in Plüton’a olumlu üçgen açısıyla işlerimizle, ilişkilerimizle, finansımızla ilgili çok güçlü ve destekleyici etkiler içerisindeyiz. Pazartesi ve Çarşamba günlerinde Venüs’ün Uranüs’e olumlu üçgen açısıyla ikili ilişkilerimiz ve finansımızla ilgili ani, sürprizli mutlu olacağımız gelişmeler yaşayabiliriz. Venüs’ün Başak burcunda hareket etmesiyle sürprizli güzel gelişmeleri doğru bir şekilde değerlendirebileceğiz.

***

23 Eylül 04.03’de Güneş’in Terazi burcuna geçişiyle Sonbahar Ekinoksu ile Sonbaharı karşılıyoruz. Nasıl geçtiğini anlayamadığımız hızlı geçen bir Yazın ardından Sonbaharı yaşamaya başlıyoruz. Güneş bir ay boyunca Terazi burçları için parlayacak. Terazi burçlarımızın doğum günlerini kutluyorum. Çok mutlu, sağlıklı, isteklerinizin bir bir gerçekleştiği gibi bir yıl geçirmenizi diliyorum. Terazi burcunun temsil ettiği konu ve olaylar hepimizin hayatında Güneş Terazi burcu hareketi sürecince etkili olacaktır. İletişimlerimizi nezaket içerisinde gerçekleştirmeye özen göstereceğiz. Denge ve adalet arayışı içerisinde olacağız. Evimizi estetik bir şekilde dekore edebiliriz. Kişisel tarzımızda ise daha şık ve zarif olmayı tercih edeceğiz. Cuma günü saat 04.47’de ise Terazi burcuna geçen Güneş ile Terazi burcunda Retro Merkür ile kavuşum yapmasıyla tam olarak anlayamadığımız konu ve olayların perde arkasını görerek netleşerek olayları değerlendirdiğimiz çerçevemiz genişleyecek.

***

23 Eylül 15.05’de Retro Merkür Terazi burcundan Başak burcuna geçiyor. Başak burcu Retro süresince sağlığımızla ilgili, rutin iş hayatımızla ilgili, iletişim, bilgi içeren konularla ilgili askıda yarım kalan işlerimizi tamamlayabileceğiz. Merkür Başak burcunun yöneticisi olması nedeniyle çözemediğimiz birçok sorunu akıl yoluyla çözümleyeceğiz.

***

Hafta Sonu Mars’ın Satürn’e olan olumlu üçgen açısıyla sorumluluklarımızı başarma enerjisine sahip olacağız. Hedeflerimiz, ideallerimizle ilgili güçlü bir şekilde ilerleyebiliriz. Sorumluluk sahibi olduğumuz konularda güçlü, doğru, bizleri başarıya ulaştıracak kararlar alabiliriz. Cumartesi günü Venüs’ün Neptün’e karşıt zorlayıcı açısıyla finansımız ve aşk hayatımız, ikili ilişkilerimizle ilgili yanıltıcı etkileri yaşayabiliriz. Tanımadığınız kişilerle yeni bir ilişkiye başlamak çok üzücü ve yıpratıcı sonuçlar getirebilir. Özellikle Cumartesi günü karakterini tanımadığınız kişilere borç para vermemeliyiz. Borçlarını geri ödemeyeceklerdir. Geriye gelmezse üzülmeyeceğiniz miktarda vermek istiyorsanız verebilirsiniz. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

19 EYLÜL – 25 EYLÜL HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, Jüpiter’in Merkür ile karşıt açısıyla ikili ilişkiler ve evliliğinizde mutlu bir enerjiye sahip olacaksınız. Anlaşma ve sözleşmeler ile ilgili konularda abartılı sözler vermemeye özen göstermelisiniz. Güneş Plüton üçgen açısıyla günlük iş hayatınızda titiz ve disiplinli bir şekilde çalışarak kariyerinizde beklentinizin üstünde güçlü yükselişler yaşayabilirsiniz. Venüs Uranüs üçgen açısıyla finansal konularda olumlu sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Güneş’in Terazi burcuna geçişiyle ikili ilişkilerinizde ve evliliğinizde, anlaşma içeren konularda parlayacağınız bir dönemdesiniz. Retro Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle resmi işlerinizde eksik kalan bilgi ve evraklarınızı tamamlayabilirsiniz. Mars’ın Satürn’e üçgen açısıyla yarım kalan eğitimlerinizi tamamlayarak hedef ve ideallerinizle ilgili güçlü adımlar atabilirsiniz. Venüs Neptün karşıt açısıyla sağlığınıza, beslenmenize çok dikkat etmelisiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, yeme içme alışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Beslenmenizde aşırıya kaçmamalısınız. Rutin iş hayatınızda yapacağınızın üstünde sorumluluklar almamaya özen göstermelisiniz. Aşk hayatınız, uzak seyahatler, haklarınız, eğitimler, hobilerinizle ilgili güçlü destekler alıyorsunuz. Çocuklarınızla ilgili sürpriz mutluluklar yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ve iş hayatınız ile ilgili olumlu enerjiler içerisindesiniz. Spor hayatınızla ilgili geçmişteki konular gündeminize gelebilir. Parasal anlamda kalıcı yatırımlar yapabilirsiniz. Topluluklar içerisinde yanıltıcı etkilere karşı temkinli olmalısınız.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, hedef ve ideallerinizle ilgili keyifli bir şekilde ilerleyeceğiniz bir dönemdesiniz. Ortaklı finans alanınızda kazancınızın artmasıyla evinizde, ailenizde birlikte bolluk enerji hakim olacak. Beklemediğiniz yerlerden evinizle ilgili mutluluk verici haberler alabilirsiniz. Kışlıkları ve yazlıklarınızı evinizde düzenlemek adına sonbaharın gelmesiyle doğru bir dönemdesiniz. Akademik kariyerde mücadelelerinizin karşılığını alacaksınız. Hayatınızdaki otorite figürleriyle zıtlaşmalar yaşamamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, kariyerinizde mutluluk verici haberler alabilirsiniz. Güçlü ilişkiler ve güçlü iletişimlerle askıda kalan anlaşma ve sözleşmeleri başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Eviniz ve ailenizle daha fazla zaman geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızla sürpriz seyahatlere çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili yaşadığınız sıkıntılar tekrar gündeminize gelebilir. Ortaklı finansınızla ilgili hiç ummadığınız yerlerden ciddi destekler alabilirsiniz. Bu dönem yeni hukuki işlemleri ertelemeniz sizin için faydalı olacaktır. Devam eden davalarınız varsa haklarınızı kazanacaksınız, içiniz rahat olsun.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, eğitim içeren konu ve olaylarla ilgili oldukça şanslısınız. İş hayatınızda başarılarınızla kazancınıza kazanç katıyorsunuz. Kariyerinizde yükselişlerle finansın kaynaklarınızı genişletiyorsunuz. Yakın çevrenizle, eğitimlerle ilgili olacağınız bir süreçtesiniz. Geçmişte gerçekleştirmek istediğiniz yatırımlarınızla ilgili konu ve olaylar tekrar gündeminizde. İkili ilişkiler ve evlilik hayatınızdan hedeflerinizle ilgili ciddi anlamda destekleneceksiniz. Ortaklı finansınızı değil kişisel finansınızla ilgili kaynaklarınızı geliştirmelisiniz.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, parasal konularla ilgili bolluk, bereket, şans içerisindesiniz. Şanslı olsanız da aşırı harcamalar yapmamalısınız. Güçlü bir aşka başlayarak hayatınızda parlayabilirsiniz. Yüksek eğitim, yurtdışı, basın, yayın, hukuki alanlarla beklemediğiniz olumlu haberler alabilirsiniz. Kişisel para kaynaklarınızı yöneteceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizle ilgili askıda kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kariyerinizde verdiğiniz güçlü mücadeleler günlük iş hayatınızı ciddi boyutta, olumlu anlamda etkileyecek. Yeni ve bilmediğiniz kişilerle anlaşma ve sözleşmeler imzalamaktan kaçınmalısınız. 

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, evlilik ve ikili ilişkilerinizdeki güzel atmosfer sizin gelişmenize katkı sağlayacaktır. Ailenizden alacağınız güçlü desteklerle ruhsal anlamda dinlendiğinizi hissedeceksiniz. Ortaklı paralar ile ilgili konu ve olaylarla beklentinizin üzerinde kazançlar elde edeceksiniz. Sevgili Terazilerimiz doğum gününüz kutlu olsun. Bu ay her alanda Güneşiniz sizin için parlıyor. Çözemediğiniz konu ve olaylar tekrar gündeminizi oluşturmasıyla netleşeceğiniz bir süreçtesiniz. Haklarınızı kazanarak ciddi anlamda yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bağışıklık sisteminize, sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, sağlığınızla ilgili beklentinizin üzerinde güzel haberler alıyorsunuz. Eğitimsel anlamda verdiğiniz emekler hayatınızda hedef ve ideallerinize ulaşmanızda büyük güç olacaktır. Sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle daha önceden yapmayı planladığınız anlaşma ve sözleşmeleri ani bir şekilde gerçekleştireceksiniz. İzole kalmayı tercih edeceğiniz bir dönemdeyken arkadaşlıklarınızda yaşadığınız iletişimsel sorunların tekrar gündeminize gelerek, çözümleyeceğiz süreçtesiniz. Ortaklı işlerinizde kazançlarınızın artmasıyla eviniz, aileniz, yuvanızla ilgili ciddi sorumluluklar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda arkadaşlarınızın etkileri yanıltıcı olması nedeniyle kendi kararlarınızı vermelisiniz.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, sosyal hayatınızda aktif olarak aşk hayatınızla ilgili şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizi doğru yöneterek parasal anlamda güç kazanacaksınız. İş hayatınızda ani yükselişlerle kariyerinizden memnun olacaksınız. Bol bol organizasyon ve davetlere katılacağınız bir süreçtesiniz. Kariyerinizde kaçırdığınız fırsatların tekrar gündeminize gelmesiyle değerlendirme yapmalısınız. Güçlü, ciddi ticari anlaşmalar yapabilirsiniz. Evinizle ilgili yanıltıcı etkilerle kariyerinizle ilgili kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, hem kariyerinizde hem de evinizle ilgili şanslı olduğunuz bir süreçtesiniz. Güçlü kişiliğinizle hukuki alanlarda haklarınızı kazanacaksınız. Yüksek eğitim, basın, yayın, yurt dışı ile ilgili alanlarda keyif duyacağınız ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde parlıyorsunuz. Haklarınızla ilgili her şey tekrar gündeminizi oluşturmasıyla sorun olan her şeyden arınıyorsunuz. İş hayatınızda mücadeleleriniz ciddi anlamda finansal kaynaklarınızı geliştiriyorsunuz. Yakın çevrenizin yanıltıcı etkileriyle haklarınızdan vazgeçmemeli, mücadeleye devam etmelisiniz.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, kısa ya da uzun seyahatlerinizi gerçekleştirmek şansınıza şans katacaktır. Ortaklı finans kaynaklarınızla ilgili güçlü bir dönemdesiniz. Vergi, kredi, ödemeler ya da alacaklarınızda ailenizden alacağınız sürpriz desteklerle ferahlıyorsunuz. Hukuki alanlar, yüksek eğitim gibi konularda parlıyorsunuz. Ortaklı finanslarınızda var olan sorunları gündeminize gelmesiyle ilgilenerek çözümleyeceksiniz. Aşk hayatınızla ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Kişisel ve ortaklı kazançlarınızla ilgili önemli karalar almamaya özen göstermelisiniz.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, Hem kişisel finansınız hem de ortaklı finansınızla ilgili şanslısınız. Sosyal çevrenizin güçlü destekleriyle anlaşma ve sözleşme içeren konularda başarılara imza atabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve evlilik hayatınızda sürpriz kısa tatillere gidebilirsiniz. Kredi, vergi, ödemeler, alacakların gündeminizde olacağı bir dönemdesiniz. İkili ilişkiler, evlilik, anlaşma ve sözleşmelerle ilgili konularda tekrar önünüze geleceği bir süreçtesiniz. Eviniz, aileniz, yuva alanlarınızla ilgili olumlu ciddi kararlar alabilirsiniz. Evlilik ve ikili ilişkilerle ilgili önemli kararlar almamalısınız.

YORUM EKLE

banner95

banner94