24 KASIM 01:57’DE YAY BURCUNUN 1 DERECESİNDE YENİ AY OLUŞMASIYLA YENİLİKLERE ADIM ATIYORUZ.

 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkubbe’de  Ay Terazi burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Huzurun, dengenin, diplomasinin, nezaketin önemli olduğu bir haftadayız. Güneş’in Jüpiter’e olumlu üçgen açısıyla haftaya başlıyoruz. Girişimde bulunduğumuz konu ve olaylarla ilgili güzel sonuçlar elde edeceğiz. Bolluk, bereket, şans bizlerle olacak.

Salı günümüzde Merkür ve Venüs Yay burcunda olumlu kavuşum açısıyla kuracağımız iletişimler bizleri başarıya ulaştıracaktır. İletişim yeteneğimizin yüksek olacağı bir açıyı yaşayacağız. Doğru alanlarda doğru cümleleri söyleyeceğiz. Tamamen Yay burcunun enerjisine geçerken pozitif ve enerjik olacağız. Yüksek bilgi, özgürlük, seyahatler hayatımıza ön planda olacak. Güneş’imiz Salı günü Akrep burcundaki seyahatini tamamlayarak Yay burcuna geçişini yapıyor. Akrep, Boğa aksındaki tutulma enerjilerine Güneş’in Yay burcuna geçişiyle arkamızda bırakıyoruz. Salı günü itibariyle Yay burçlarımızın doğum günlerini kutlamaya başlıyor. Yay burçlarımız doğum gününüz kutlu olsun. Güneş bir ay boyunca sizler için parlayacak. Sağlıklı, huzurlu, özgür, mutlu, bolluk içerisinde bir yıl geçirmenizi diliyorum. Gökyüzünde Yay burcu temalarının ön planda olmasıyla rahat, mutlu, umutlu, özgür, huzurlu ve daha vizyonlu olacağız.

24 Kasım Perşembe günümüz oldukça önemli bir günü yaşayacağız. Öncelikle 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayacağız. Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurucusu Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, sevgi, rahmet ve minnetle anarak Öğretmenler Gününü kutluyorum. Çok kıymetli tüm Öğretmenlerimizin gününü saygı ve sevgilerimle kutluyorum. Astroloji yolculuğunda her zaman yanımda olan değerli hocam Nuray Sayarı ve kardeşi Gülay Uman Alaoğlu hocamın Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Sonsuz teşekkürler ediyorum.

Perşembe günümüzde 01:57’de Yay burcunun 1 derecesinde Yeni Ay oluşmasıyla yeniliklere adım atacağız. Yay burcunun temsil ettiği konu ve olaylar hayatımızda vurgulanacaktır. Yüksek bilgi, akademik bilgi, öğretme, öğrenme, inançlar, yurt dışı bağlantılı konu ve olaylar, online mecralar, basın, yayın, geniş düşünmek, ilişkilerimizde özgürlük anlayışı gündemimizi oluşturacaktır. Dünya’da neler var ilgileneceğiz. Bizi mutlu eden alanlarla ilgilenerek pozitif, enerjik olacağız. Yeni Ay’ın 3. Ev dediğimiz alanda oluşmasıyla ulaşım, iletişim, yakın çevremiz, kardeşler, kuzenler, ülkemizde komşularımız önemli olacaktır. İthalat, ihracat Yay Yeni Ay’ı ile birlikte hareketlenecektir. Yeni Ay’ın yükselenini 22 derece Başak burcunda olmasıyla fikirler, mantık, sağlık sektörü daha ön plana çıkacaktır. Yay burcunun yöneticisi Jüpiter Yeni Ay’ın oluşmasının ardından retro hareketini tamamlayarak Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle, Güneş ve Ay’ın kavuşumuyla, finansal şans, bolluk, bereket bizlerle olacaktır. Arkadaşlarımızla güzel zaman geçirmekten son derece mutluluk duyacağız.

Dikkat etmemiz gereken retro hareketine devam eden Mars ile Neptün’ün olumsuz kare açısıyla tanımadığımız, bilmediğimiz konu ve olaylarla ilgili hemen güvenmemeliyiz. Tutamayacağımız sözler vermemeliyiz. İkizler burcunda Mars’ın retro hareketi nedeniyle sağlık anlamında akciğerlerimize, sinir sistemimize ayrıca dikkat etmeliyiz. Ani, fevri hareketlerde kendimizi korumalıyız. Bilmediğimiz alanlarda sakin kalarak gözlemci olmaya özen göstermeliyiz.

Gökyüzünden genel anlamıyla çok güzel bir şekilde etkileneceğiz. Güneş, Merkür, Venüs Yay burcunda hareket etmesiyle ve Yeni Ay’ Yay burcunda yaşayacak olmamızla birlikte Yay burcunun yöneticisi Jüpiter’in Güneş ile olumlu üçgen açısıyla mutluluk, iyimserlik, şans, yeni girişimlerimizde büyük başarılar bizlerle olacaktır. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

21 - 27 KASIM HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle hak, hukuk, adalet ile ilgili konu ve olaylar, uluslararası ticaret, akademik konular hayatınızda daha önemli hale gelecektir. Balık burcunda düz hareketine geçen Jüpiter’in 12. Ev alanında yer almasıyla ruhsal dünyanıza iyi gelecek, maneviyatınız yükseltecek enerji çalışmaları yapabilirsiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle ortaklı para alanlarınız, vergi, miras, alacaklar, borçlar hayatınızda daha önemli hale gelecektir. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle hedef ve ideallerinize ulaşabilir ve arkadaşlarınızla birlikte başarılı projeleri hayata geçirebilirsiniz.

İkizler  

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle anlaşmalar, sözleşmeler, danışmanlıklar, evlilik, ikili ilişkiler hayatınızda daha önemli hale gelecektir. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle kariyerinizde her şey şanslı ve başarılı bir şekilde ilerleyecektir. 

Yengeç                                                                                                                                           

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle sağlığınızın, evcil hayvanlarınızın sağlığı, günlük iş hayatınız hayatınızda daha önemli hale gelecektir. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle mahkeme ile ilgili konu ve olaylarda şans sizinle olacak.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilir, spor ya da sanatsal konu ve olaylar, çocuklarınız daha önemli hale gelecektir. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle miras, alacaklar, ortaklı yatırım konularında kazancınıza kazanç katacaksınız.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle yeni bir ev alabilir, ev, aile konu ve olayları hayatınızda daha önemli hale gelecektir. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle evlilik, ikili ilişkiler, anlaşmalar konularında şans sizinle.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle günlük iletişim, kuzenler, kardeşler, yakın çevreniz, ticari iş alanları hayatınızda daha önemli hale gelecektir. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle sağlık, evcil hayvanlarınız, çalışma hayatınızda şans sizinle.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle parasal kaynaklarınızı geliştirmek için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle çocuklar, hobileriniz ve aşk hayatınızda şans sizinle.

Yay  

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, Yeni Ay’ın kendi burcunuzda oluşmasıyla, Güneş’in kendi burcunuza geçişiyle Güneş sizler için parlayacak. Hayatınızda önemli kararlar ve başlangıçlar gelişmenizi sağlayacaktır. Pozitif ve enerjik olacağınız bir dönemdesiniz. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle ev, aile, yuvanızla ilgili konu ve olaylarda şans sizinle.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle 12. Evinizde oluşmasıyla ruhsal anlamda kendinizi geliştirebilir, izole bir dönem geçirebilirsiniz. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle kardeşleriniz, yakın çevrenizle ilgili konu ve olaylarda önemli destekler alabilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle hedefleriniz ve idealleriniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle kişisel finans hayatınızda şans sizinle.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, Yeni Ay’ın Yay burcunda oluşmasıyla, Güneş’in Yay burcuna geçişiyle kariyer hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Jüpiter’in Balık burcunda düz hareketine geçmesiyle hayatınızın tamamında şans sizinle.

YORUM EKLE

banner95

banner94