banner83

5 DERECE ASLAN BURCU YENİ AY’I İLE KARİYERİMİZDE YENİLİKLER…

MERKÜR’ÜN ZORLAYICI AÇILARINA DİKKAT!

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkubbe’de Ay İkizler burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Mutlu, enerjik, eğlenceli ve çocuksu ruh haliyle başladığımız bir gündeyiz. İletişimsel sorumluluklarımızı da başarılı bir şekilde yerine getireceğiz. Yengeç burcunda seyahat eden Venüs ile Koç burcunda seyahat eden Jüpiter’in kare açısıyla toplumsal hayatın içerisinde olmak isteyebiliriz. Kare açılar zorlayıcı açılardır. Fakat ikisi de iyicil olan gezegenlerimiz Venüs ve Jüpiter ile olması nedeniyle fazla pozitif enerji dolu olacağız. Olumsuz anlamda etkileneceğimiz yönü ise disiplinli olamayacağız. Ciddi bir şekilde çalışma gerektiren plan ve projelerimiz ile ilgili eğlence odaklı olacağımız için kendimizi disipline etmekte zorlanacağız. Salı günü Aslan burcundaki Merkür’ün Boğa burcunda olan Mars’a kare açısıyla sözlü iletişimlerimizde agresif tutum ve davranışlarda bulunarak kırıcı olabiliriz. Önemli görüşmelerimizi gerçekleştirmemek daha uygun olacaktır. Özellikle sözlerimize dikkat etmeliyiz. Çarşamba günü Merkür’ün yaralı şifacı olarak adlandırdığımız Kuyruklu Yıldız Şiron’a üçgen açısıyla bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde zarar verdiğimiz iletişimlerimizi şifalandırabiliriz.

Aslan burcunda oluşacak Yeni Ay haftamızın en önemli gökyüzü oluşumudur. 28 Temmuz Perşembe günü 20:54’de 5 derece Aslan burcunda gerçekleşecek. Aslan burcu Yeni Ay’ı Koç burcunda olan Jüpiter’e olumlu üçgen açısı ve haritanın tepe noktası olarak nitelendirdiğimiz MC noktasına yani kariyer alanımız, göz önünde olduğumuz toplumsal statü alanımıza da olumlu üçgen açısı bulunmaktadır. Kariyerimizle ilgili yeni başlangıçlar yaşayabiliriz. Beklentisi içerisinde olduğumuz kariyerimizdeki gelişmelerle ilgili muazzam başarılar elde edebiliriz. Yeni Ay’ın yükseleni Kova burcu olmasıyla birlikte sabit burçlar olarak sınıflandırdığımız Aslan, Kova, Boğa, Akrep burçlarımız özellikle 5 derece civarında kişisel doğum haritalarında gezegenleri olanlar daha fazla etkileniyor olacak. Kariyer hedeflerimizle ilgili şanslı olduğumuz girişimlerimizi gerçekleştireceğiz. Aslan burcu Yeni Ay’ını yaşadığımız haftamızda Merkür’ün Mars, Uranüs ve Satürn ile zorlayıcı açıları olmasından dolayı yeni girişimlerimiz için bu hafta beklemede kalmayı tercih etmeliyiz. Bu hafta Merkür’ün zorlayıcı açılarını dengede kalarak yaşamalı ve bir hafta sonra Yeni Ay’ın Hilal fazına geçmesiyle, gökyüzünde gözle görebildiğimiz zaman yeniliklere başlamak kalıcı ve pozitif sonuçları olacaktır.

Aynı gün Koç burcunda olan Jüpiter’imiz saat: 23.38 itibariyle geri, retro hareketine başlıyor. Koç burcunda başlayan retro hareketi Balık burcuna geçerek devam etmesiyle 24 Kasım saat: 02.02’ de retro sonlanarak Jüpiter düz hareketine başlayacak. Yaklaşık olarak önümüzdeki 4 ay boyunca geçmişte kaçırdığımız ya da kaçırdığımızı düşündüğümüz fırsatlar tekrar önümüze gelecektir. Jüpiter retro sürecini değerlendirmeliyiz. Cuma günü Aslan burcunda olan Merkür ile Boğa burcunda olan Uranüs’ün zorlayıcı kare açısıyla ani parlamalar, zihinsel gerilim ya da elektronik problemler yaşayabiliriz. Pazar günü Merkür’ün Satürn ile farklı zorlayıcı karşıt açısıyla ikili ilişkilerimizde yaşadığımız olaylar sonrasında tamamen iletişimi bitirme kararı alabiliriz. Karamsar düşünceler içerisinde olabiliriz. Ani kararlar vermeye dikkat etmeli ve sözlerimizi defalarca düşündükten sonra seçerek söylemeliyiz. Aşırı enerjimizi spora yönlendirmeliyiz. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

25 TEMMUZ – 31 TEMMUZ HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, Aslan Yeni Ay’ı aşk hayatınızda oluşuyor. Kalbi boş olanların aşk hayatı hareketleniyor. Hayattan keyif aldığınız alanlara odaklanıyorsunuz. Süregelen aşk hayatı olanlar ise iletişim sorunlarına karşı dikkatli olmalı, kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Çocuklar ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda zorlanmalara açıksınız. Sadece karamsar ruh haline girmemelisiniz. Ebeveynlerinizle mutlu zamanlar sizinle.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, ev, aile, yuva alanınızda oluşan Yeni Ay ile birlikte evlilikle ilgili yeni başlangıçlar yapabilir ya da yeni bir eve taşınma fırsatınız olabilir. Ev alma – satma işlemleri içinde destekleniyorsunuz. Aile büyüklerinizle fikir uyumsuzlukları yaşayabilirsiniz. İlahi adaleti yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Meditasyon ya da dualar ile ruhunuzu ferahlatacaksınız.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşular, yakın çevrenizle iletişim halinde olmak sizin yenilenmenizi sağlayacaktır. Eğitimler alabilir, kısa seyahatlere gidebilirsiniz. Ruhsal anlamda öfke problemleriyle zorlanmalara açıksınız. Aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz. Üstlerinizle ve otoriterle sakin iletişim kurmaya özen göstermelisiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, paranızla ilgili yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Yatırımlarınızı araştırarak yaptığınız sürece kazancınıza kazanç katıyorsunuz. Beklentisi içerisinde olduğunuz araba seçimini de bu süreçte yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirecek eğitimlere katılmak kariyerde yükselmenizi sağlayacaktır. Arkadaşlarınızla gerilimlere dikkat etmelisiniz.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, Yeni Ay’ın sizin burcunuzda gerçekleşmesiyle dış görünüşünüzü yenileyebilirsiniz. Cesurca istediğiniz başlangıçları gerçekleştirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sakin olmalı, keskin tutum ve davranışlardan kaçınmalısınız. Kariyerinizde ani öfke ile yanlış kararlar almamalısınız. Ruhsal eğitim ve çalışmalar her şeyi dengelemenizi sağlayacaktır. Sağlıklı bir haftadasınız.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Gizli saklı konular önünüze gelebilir, mantıklı bir şekilde hareket etmelisiniz. Ortaklı projelerinizle ilgili maddi kazançlar elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Hukuksal mücadelelerinizi, eğitimlerinizi devam ettirmeli, ani bir kararla bırakmamalısınız.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Hedef ve ideallerinizle ilgili adımlar atabilirsiniz. Önemli kişilerin desteğini alarak kariyerde yükseliş yaşayabilirsiniz. Kaçırdığınız iş fırsatları önünüze gelebilir. Ortaklı finansınıza, ödemelerinizi takip etmelisiniz. Merkür’ün Satürn karşıtlığı nedeniyle aşk hayatınızda kırıcı ve üzücü tutum ve davranışlardan uzak durmalısınız.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, kariyerinizde istediğiniz yeni başlangıçları gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili eğitim seyahatlerine katılabilirsiniz. İkili ilişkilerinizle ve aile büyüklerinizle geçici iletişimsel gerginliklere karşı empati yaparak anlayışlı olmalısınız. Sağlıkla ilgili şanslı bir haftadasınız.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, eğitimlerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haklarınızı aramak için mahkemelere başvurularda bulunabilir ve davalar açabilirsiniz. Seyahatlerinizle ilgili planlı, programlı ve dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda kurallara sakince uymalısınız. Evcil hayvanlarınızın bakımlarıyla titizlikle ilgilenmelisiniz. Boğaz sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, ödemelerinizi yapabilirsiniz. Beklediğiniz alacaklarınız ya da krediler varsa müjdeli haberleri alabilirsiniz. Geçmişten gelen fırsatlar, aileden gelen miraslar gündeminizde. Risk içeren yatırımlar yapmamalısınız. Kayıplar yaşayabilirsiniz. Paranızla ilgili planlı ve programlı olmalısınız. Aile büyüklerinizle birlikte mutluluk getiren gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta,  İkili ilişkiler, evlilik, anlaşmalar, sözleşmeler ile ilgili yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. İş hayatınızda temelleri sağlam bir şekilde çalışarak kazancınızda yükselme yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşler, kuzenler, komşularınızla aranıza mesafe koymak olası iletişim problemlerini engelleyecektir. Kişisel alanınızı korumalısınız.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, sağlık problemlerinizi iyileştirmek için tedaviye başlayabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde yeni bir bölüme geçiş yapabilirsiniz. Finansınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kandırılmaya, dolandırılmaya açıksınız. Maddi ve manevi kayıplar yaşamamak için çok tedbirli ve dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda mutluluk sizinle.

YORUM EKLE

banner95

banner94