OLİMPİK’DE GÖRSEL SHOW YAŞANDI
Genç Kızlar: 100 metre Serbest
Açelya Aturgil - Manisa Özel Final Temel Lisesi
Derin Bilgili - Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji
Beyza Nur Karakoç - Manisa Spor Lisesi
İrem Yetişen - Dündar Çiloğlu Anadolu Lisesi
Genç Kızlar: 50 metre Serbest Kurbağa
Dilay Bilgili - Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji
Açelya Aturgil - Manisa Özel Final Temel Lisesi
Nisa Kıroğlu - Çukurova Kimya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Kızlar: 50 metre Kelebek
Beyza Nur Karakoç - Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji
İrem Birsu Erol - Manisa Spor Lisesi
Genç Kızlar: 100 metre Sırt
DerinBilgili - Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji
Genç Kızlar: 200 metre Karışık
Dilay Bilgili - Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji
Genç Kızlar : 100 metre Kelebek
İrem Birsu Erol - Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji
Genç Kızlar: 50 metre Sırt
Derin Bilgili - Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji
Açelya Aturgil - Manisa Özel Final Temel Lisesi
Nisa Kıroğlu - Çukurova Kimya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İrem Yetişen - Dündar Çiloğlu Anadolu Lisesi
Genç Erkeklerde:100 metre Serbest
Ömer Lami Alan - Manisa Özel Final Temel Lisesi,
Mehmet Erdem Yılmaz - Cumhuriyet Anadolu Lisesi,
Kaan Kumova - Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Erkeklerde: 50 metre Kurbağa
Ali Arda Cömert - Hasan Türek Anadolu Lisesi,
UğurcanBadikanlı - Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
Kaan Kumova - Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Erkeklerde: 200 metre Karışık
Ömer Lami Alan - Manisa Özel Final Temel Lisesi,
Yasin Tarık Tokgöz - Hasan Türek Anadolu Lisesi,
Eren Can Akbaba - Halit Görgülü Anadolu Lisesi
Genç Erkeklerde :50 metre Kelebek
Karaer Barış Can - Manisa Özel Final Temel Lisesi,
Ömer Lami Alan - Manisa Spor Lisesi,
Çağrı Kırkaplan - Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji
Genç Erkeklerde: 100 metre Sırt
Kazım Kaan Gürsan - Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
Yağız Kurnaz - Ticaret Borsası Anadolu Lisesi
Genç Erkeklerde: 100 metre Kelebek
Mehmet Erdem Yılmaz - Cumhuriyet Anadolu Lisesi,
ÇağrıKırkaplan - Manisa Özel İzmir Tatiş Koleji,
KaanKumova - Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Erkeklerde: 50 metre Sırt
Uğurcan Badikanlı -Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
Kazım Kaan Gürsan - Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
Yağız Kurnaz - Ticaret Borsası Anadolu Lisesi oldu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Manisa Yüzme İl Temsilcisi İlhan Şenyoğurtçu tarafından verildi