banner83

FETÖ'nün hücre evlerine operasyon: 40 bin dolar ele geçirildi

Manisa'nın Turgutlu ilçesi merkezli 4 ilde FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün güncel yapılanmasının deşifre edilmesine yönelik düzenlenen operasyonda halen örgütte faaliyet yürüten ve hücre evlerinde kalan 7 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 40 bin dolar ve çok sayıda dijital materyal ele geçirildi.

FETÖ'nün hücre evlerine operasyon: 40 bin dolar ele geçirildi
banner87

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün güncel yapılanmasının deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Manisa Turgutlu ilçesi merkezli İzmir, Adana, Aydın illerinde operasyon düzenlendi. Operasyonda halen örgütte faaliyet yürüten ve örgütün hücre evlerinde kalan F.M., M.D., S.D.,S.Ö., A.Ö.K., S.İ.U. ve E.A. gözaltına alındı. Operasyonda FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne ait çok sayıda doküman, dijital materyal ve 40 bin dolar ele geçirildi. Gözaltına alınan şüphelilerden 3'ü çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, 2 kişi savcılıktan diğer 2 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut11
mahmut11 - 1 yıl Önce

Fetö'cülerin kafaları ezilirken meydan Kemalist şeytanlara bırakılmamalı keza Ketö'cülerin yüzünden Fetö'cülere alan açıldı zaten Ketö laikçidir Fetö de onun diyalogcu versiyonudur hepsi de Ayasofya'yı cami olarak kabul etmez Ketö'cüler Akif'e zulmetmiş Fetö'cüler de Akif'siz bir milliyetçilik-muhafazakarlık satmaya kalkmıştır Türk halkına Ketö'cüler de Fetö'cüler de Ekmeleddin denen İngiliz ajanını çatı aday olarak göstermişlerdir artık o eski Türkiye yok artık Fetö'cülerle Ketö'cülerden ayıklanan TSK adeta diriliş yaşadı ve Karabağ'da Keşmir'de Suriye'de Kıbrıs'ta Libya'da destan yazıyor işte Erdoğan'ın kurduğu Yeni Türkiye budur darısı Filistin'e ve Doğu Türkistan'a inşAllah hainlerden temizlenen Türk devleti ve TSK daha da güçleniyor kabuğuna sığamıyor hamdolsun

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94