banner83

ŞEHZADELER BELEDİYESİ 2023’E PROJEYLE BAŞLADI  

Şehzadeler Belediyesi'nin 1 milyon 269 bin TL + KDV bedel ile Selimşahlar Mahallesi'nde hayata geçireceği Sosyal Tesis ve Çevre Düzenlemesi Projesi'nde ilk harç atıldı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, "90 günlük bir sürede tamamlamayı hedeflediğimiz projemizin içerisinde kafeterya, lokanta, Internet evi, muhtar evi ve çocuk oyun alanı yer alacak. Şimdiden Şehzadelerimize hayırlı olsun" dedi. 

ŞEHZADELER BELEDİYESİ 2023’E PROJEYLE BAŞLADI  
banner87

Şehzadeler Belediyesi, 2023 yılında ilçeye kazandıracağı yeni projelerden ilkinin yapımına başladı. 1 milyon 269 bin TL + KDV bedel ile Selimşahlar Mahallesi'nde hayata geçirilecek Sosyal Tesis ve Çevre Düzenlemesi Projesi'nde ilk harç atıldı. 101 ada 3 parselde yapılacak olan projenin 2 bin 700 metrekarelik bir alanda yapılacağını ve 90 günde tamamlanmasının planlandığını kaydeden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  projenin detayları hakkında bilgiler verdi.
“ŞEHZADELERİMİZE HAYIRLI OLSUN”
Başkan Çelik, "Projemizin içerisinde kafeterya, lokanta, internet evi, muhtar evi ve çocuk oyun alanı yer alacak. Kafeterya, engelli erişimine uygun giriş terasları ile birlikte 150 m2 inşaat alanına sahip, düşey ve yatay hatıllar ile birlikte yapılan deprem yönetmeliklerine uygun modern bir tesis olacak. Lokanta ve Izgara Salonu, üzeri kapalı teras bölümleri ile birlikte 110 m2'lik inşaat alanına sahip, ızgara yapımına uygun tefrişatı ve bacası bulunan, tost vb. atıştırmalıkların da hazırlanabileceği tüm halkımızın kullanımına sunulacak bir bölüm olacak. İnternet Evi, binanın batı köşesinde yer alan teras bölümü ile birlikte 65 m2'lik inşaat alanına sahip, en son teknoloji internet ağına uygun hizmet verecek şekilde alt yapısı hazırlanacak olan bir tesis olacak. Muhtar Evi ise bina çatısı altında yer alacak olan muhtarımızın ve misafirlerinin kullanımına uygun 15 m2'lik bölümden oluşacak. Bay ve bayan lavabolarının da yer alacağı proje içerisinde ayrıca mevcut çocuk parkımızın parsel içerisinde düzenlemesi de yapılacak. Şimdiden Şehzadelerimize hayırlı olsun." açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.