Turgutlu'da yol çalışmaları hız kesmeden sürüyor

Turgutlu Belediyesi merkez ve kırsal mahallerde gerçekleştirdiği asfalt serim, yol yenileme, parke taşı döşeme ve tamirat çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Turgutlu'da yol çalışmaları hız kesmeden sürüyor
banner87

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ova yollarında başlattığı asfalt mesaisini hız kesmeden sürdürüyor. Yoğun tempoda faaliyetlerini sürdüren ekipler Kısmalı Kanal Üstü ile Bey Yolu arasında bulunan ova yoluna 9000 m2'lik asfalt serim çalışmalarını tamamladı. İki yol arasında bağlantıyı sağlamasının yanı sıra bölgedeki çiftçilerin yoğun olarak kullandığı bu yolda başlatılan asfalt çalışması vatandaşlardan tam not aldı.

MAHALLE YOLLARI YENİLENİYOR

Parke taşı döşeme ve tamirat çalışmalarını titizlikle sürdüren ekipler, bu çalışmalar kapsamında Altay Mahallesi Dumlupınar Sokakta 2500 m2'lik parke ve bordür taşı döşeme çalışmalarını gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca Çepnibektaş Mahallesine 500 m2'lik parke taşı döşeme, Dalbahçe Mahallesinde ise parke taşı tamirat çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ergenekon Mahallesi Osman Sümer Sokakta yol kaldırma ve yenileme çalışmalarına başlandı. Söz konusu çalışmaların tamamlanmasının ardından ise parke ve bordür taşı döşemesi yapılarak yollar modern ve güvenli görünümüne kavuşmuş olacak.-

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94