DÜNYA EVİNE GİRENLER

PAPATYA GÜZELİ EBRAR 1 YAŞINDA
PAPATYA GÜZELİ EBRAR 1 YAŞINDA

Barış ve Nurcan Yılmaz çiftinin küçük kızları Lidya Ebrar’ın da 1. yaş günü Cafe 236 Lounge’da düzenlenen bir organizasyon ile kutlandı. Konuklara Lidya Ebrar’ın geride bıraktığı 365 gün fotoğraflar ile anlatıldı. Papatya tacı ile çok tatlı olan Ebrar’ın pastası da yine çok sevdiği çiçek olan papatyalar ile diziliydi. Ablası Defne Irmak’ta kardeşi Ebrar’ı çok sevdiğini söyledi ve onu yanağından kocaman öperek doğum gününü kutladı.

ZEKİ’NİN İLK YAŞ GÜNÜ HEYECANI
ZEKİ’NİN İLK YAŞ GÜNÜ HEYECANI

Samet ve Büşra Sevinç çiftinin biricik oğulları Zeki’nin ilk yaş günü muhteşem bir organizasyon ile Cafe 236 Lounge’da kutlandı. Aile dostlarının katıldığı doğum gününde Zeki tüm sevimliliği ile herkesin bir maşallahını aldı… Nice yıllara Zeki 

ESAT VE GİZEM ÇİFTİ GÖZ KAMAŞTIRDI
ESAT VE GİZEM ÇİFTİ GÖZ KAMAŞTIRDI
SOYCAN ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ
SOYCAN ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ
AHSEN KARAKAŞ’IN  DİLLERE DESTAN  KINA GECESİ
AHSEN KARAKAŞ’IN DİLLERE DESTAN KINA GECESİ

Manisa’nın tanınmış iş adamlarından Hanedan Çeyiz’in sahibi ve Yunusemre Belediyesi meclis üyesi Ahmet Karakaş ve Süeda Karakaş’ın güzeller güzeli kızı Ahsen Karakaş, Türk gelenek ve göreneklerine göre düzenlenen kına gecesi törenini Tevfik Lav Sosyal Tesisleri’nde bulunan ‘Beyaz Salon’da gerçekleştirdi. Altın sarısı işlemeleri ile göz kamaştıran bordo bir kaftan tercih eden Ahsen Karakaş’ın kına gecesinde kendisine eşlik eden dans ekibi de güzel bir kareografi ile geceye renk kattı.

CAFE 236 LOUNGE’DA FESTİVAL HEYECANI
CAFE 236 LOUNGE’DA FESTİVAL HEYECANI

478. Mesir Festivali heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Yarın saat 14.00’de Sultan Camii’nin kubbelerinden saçılacak olan tonlarca mesirden önce gerçekleştirilen kortej yürüyüşünde yer alacak gruplardan Kırgızistan ASTANA Grubu, Cafe 236 Lounge’da akşam yemeği yedi. Türk yemeklerinin lezzetine bakan Kırgız grup ardından yöresel halk oyunlarını sergiledi. Gecenin sonunda hatıra fotoğrafı çektiren gruba Erdinç Yumrukaya, dondurma ikramında bulundu.

VELİ İŞİN’İN UZMANLIK KUTLAMASI
VELİ İŞİN’İN UZMANLIK KUTLAMASI

banner95

banner94