2018’İN COŞKUSU TEVFİK LAV SOSYAL TESİSLERİ’NDE YAŞANDI

Tevfik Lav Sosyal Tesisleri dopdolu bir program ile Manisalı kadınları ağırladı. Yenilenen yüzüyle dev organizasyonların merkezi haline gelen sosyal tesis yeni yıl eğlencesine ev sahipliği yaptı. Sınırsız eğlence ile doyasıya eğlenen Manisalı kadınları 2019 yılına yönelik eğlence organizasyonlarını yine Tevfik Lav Sosyal Tesisleri’nde yapacaklarını belirtti.

2018’İN COŞKUSU TEVFİK LAV SOSYAL TESİSLERİ’NDE YAŞANDI
banner87
2018’e girmeye sayılı günler kala Tevfik Lav Sosyal Tesisleri’nde yılbaşı eğlenceleri başladı ve Ocak ayının ilk haftasında da devam etti.Tevfik Lav Sosyal Tesisleri’nin içerisinde bulunan ‘Beyaz Salon’da bir araya gelen Manisalı kadınları, Solist Hakan Börekçi, Perküsyon Sanatçısı Çağrı Tek, Klarnet Sanatçısı Onur Demirşah ve Klavye Sanatçısı Akın Hepsev’in geniş repertuarında eğlenceli bir yeni yıl etkinliği gerçekleştirdi.

YILBAŞI ÇEKİLİŞİ YAPILDI
200 kişilik kapasitesi ile düğün,nişan, kutlama, iş yemekleri gibi büyük organizasyonlara ev sahipliği yapan ‘Beyaz Salon’da yeni yıla özel hediye çekilişi de gerçekleştirildi. Birbirinden özel hediyeler sahiplerini buldu.

YEMEKLER TAM NOT ALDI
Cafe 236 Lounge’ın başarılı aşçıları tarafından hazırlanan zengin yeni yıl menüsü de Manisalı kadınlardan tam not aldı.

ETV’DEN YAYINLANDI
2018’in ilk günlerinde yeni yılı kutlayan Manisalı kadınların gerçekleştirdiği organizasyon Manisa’nın ilk yerel televizyonu tarafından yayınlandı.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94