banner83

ERDİNÇ ŞİRKETLER GRUBU’NDAN 2018’E ERKEN MERHABA

Erdinç Şirketler Grubu, Tevfik Lav Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen gece ile 2018’e sayılı günler kala "Merhaba" dedi. Kurucuları Erdinç Yumrukaya’nın öncülüğünde bir araya gelen şirket çalışanları koca bir senenin yorgunluğunu vur patlasın çal oynasın bir gece ile attı.Gecede, aynı zamanda ETV&Denge Gazetesi Genel Müdürü VelihanYumrukaya’ya sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

ERDİNÇ ŞİRKETLER GRUBU’NDAN 2018’E ERKEN MERHABA
banner87
Manisa’da büyük organizasyonların vazgeçilmez ismi haline gelen Tevfik Lav Sosyal Tesisleri, Erdinç Şirketler Grubu’nu yılbaşı öncesi akşam yemeğinde ağırladı.Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Halise Yumrukaya ve İsmail Çalışkan,Ofıs-Home, Kelebek Mutfak, Milangaz, Ofis-Home Atölye, ETV & Denge Gazetesi çalışanlarının katıldığı gecede “2018’e Merhaba” dendi. Cafe 236 Lounge’ın mutfağında hazırlanan menülerle oluşturulan akşam yemeğinde Erdinç Şirketler Grubu çalışanları, organizasyonlarda sahne alan canlı müzik ekibi,Solist Hakan Börekçi, Perküsyon Sanatçısı Çağrı Tek, Klarnet Sanatçısı Onur Demirşah ve Klavye Sanatçısı Akın Hepsev’in geniş repertuarında eğlenceli bir gece yaşadı.

YUMRUKAYA’DAN ‘HATIRLA SEVGİLİ’
Sosyal yanı çok kuvvetli olan ve müziğe büyük ilgi duyan Erdinç Şirketler Grubu Kurucusu Erdinç Yumrukaya da gecede şirket çalışanlarına sürpriz yaparak;en çok sevdiği şarkılardan biri olan ‘Hatırla Sevgili’yi seslendirdi. Geleneksel olarak her sene düzenledikleri moral gecelerinde söylenen bu özel şarkıya tüm şirket çalışanları eşlik etti.

10 ŞİRKET ÇALIŞANINA YENİ YIL SÜPRİZİ
Gecenin sonunda yılbaşı çekilişi düzenlendi. 100’e yakın çalışanın katıldığı gecede yılbaşı çekilişi gerçekleştirildi. İsmi çıkan 10 şanslı kişi Tevfik Lav Sosyal Tesisleri’nin hazırladığı hediye dolu paketlerin sahibi oldu.
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94