banner83

ÖZEL GÜNDE SÜRPRİZ KUTLAMA

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak üzereETV ve Denge Gazetesi çalışanlarınıziyaret eden GDZ Elektrik Basın ve Medya Uzmanı Elvan Argün, gazetemiz Denge’nin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Caner Kılıç’a da doğum günü sürprizi yaptı.

ÖZEL GÜNDE SÜRPRİZ KUTLAMA
banner87
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla GDZ Elektrik Basın ve Medya Uzmanı Elvan Argün, ETV ve gazetemizDenge’yi ziyaret etti. Gazetecilik mesleğini yapan kişilerin hayatlarından fedakarlık ederek çok kutsal bir mesleği icra ettiklerini belirten Argün; “Topluma yön veren çok önemli bir görevi üstleniyorsunuz, gazeteciliğin saati yok, tatili yok. Her an önemli bir olay yaşanabilir ve siz tıpkı gecenin bir yarısı acil müdahale için çağrılan doktor gibi mesleğinizin başına geçmek zorundasınız. Bu meslek eğer gönülden sevilmez ise yapılması oldukça zor. Sizin gazetenizi ve televizyonunuzu takip ediyorum, çok kaliteli haberleriniz var. Başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

SÜPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
GDZ Elektrik Basın ve Medya Uzmanı Elvan Argün aynı zamanda Manisa Denge Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Caner Kılıç’ın geçmiş doğum gününü unutmadı ve Kılıç’a sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94