BAHÇEŞEHİRLİ ÖĞRENCİLER İTALYA’YA DAMGA VURDU!

Eğitim alanında ülkedeki önemli kurumlardan olan Bahçeşehir Koleji’nin Manisa Kampüsü öğrencileri, İtalya’da düzenlenen yarışmalarda hem okullarını hem de Manisa’yı gururla temsil etti.

BAHÇEŞEHİRLİ ÖĞRENCİLER İTALYA’YA DAMGA VURDU!
banner87

Manisa Bahçeşehir Koleji 4’üncü sınıf öğrencileri, İtalya’nın Sanremo kentinde düzenlenen ve 18 farklı ülkeden öğrencilerin katıldığı Küresel Eğitim Festivali’nde ‘Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Öğrenciler, iklim krizini konu alan İngilizce müzikalle yarışmada finale kalmayı başarırken, seyircilerin önünde sergiledikleri performansla ödülü almayı başardı. Okulun 6 ve 7’nci sınıf öğrencileri de İngilizce yazıp yönettiği ‘Akran Zorbalığı’nı konu alan kısa filmi ile ‘Jüri Özel Ödülü’nü kazandılar. Öğrencilere yarışmalara hazırlandıkları sırada ve yarışmalar sırasında görevli öğretmenler Figen Didem Gökay ile Gizem Akgün eşlik etti.

Manisa Bahçeşehir Koleji Müdürü Nurdan Zorer Gündoğdu da öğrencileri ve öğretmenleri, elde ettikleri başarılardan dolayı kutlarken, bu tür etkinliklerde her zaman en ön sıralarda yer almaya devam edeceklerini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2022, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94