ÇEYİZ MAALİYETİ EN AZ 20 BİN LİRA!

Son dönemde döviz kurunda yaşanan hareketlilik sonucunda çeyiz ürünlerine 1 yılda yaklaşık yüzde 50 zam geldiğini belirten Nur Çeyiz Galeri İşletme Sahibi Kahraman Özkasap, “Bir evin en temel ihtiyaçlarının bulunduğu listedeki çeyizlik ürünler şu anda en az 15 bin ile 20 lira arasında tutuyor” dedi.

ÇEYİZ MAALİYETİ EN AZ 20 BİN LİRA!
banner87

Nur Çeyiz Galeri olarak yaklaşık 20 yıldır bu sektörde Manisalılara sevgi ve büyük bir emekle hizmet verdiklerini belirten Özkasap, “Genelde ürünlerimizi ınstagram üzerinden tanıtıp mağazamızdan satışını gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlıyoruz elden taksit imkanı ve kredi kartına taksit imkanı sunuyoruz” dedi.

“ÜRÜN SEÇERKEN ÇEŞİTLİLİĞİ AZALTMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Son dönemde yaşanan zam furyasının çeyiz sektörünü de etkilediğini kaydeden Özkasap, “Zamlar her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüz içinde kaçınılmaz bir gerçek haline geldi.  Müşterilerimiz evlerine ürün seçerken çeşitliliği azaltmaya çalışıyor en temel ihtiyaçları satın almaya çalışıyor zamlardan sonra. Çeyiz ürünlerine yaklaşık %50 oranında zam geldi. Bir evin en temel tüm ihtiyaçlarıyla birlikte en az çeyizlik masrafı 15.000-20.000 TL arası tutuyor” diye konuştu. Özkasap, yuva kuracak olan müşterilerine fiyat ve ödeme kolaylığı noktasında destek sağladıklarının da altını çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94