AKHİSAR BELEDİYESİ’NDEN DEPREMZEDELERE YARDIM ELİ

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ilde büyük yıkıma neden 7.7 ve 7.6'lık depremlerde yaralar sarılmaya devam ediyor. Akhisar Belediyesi, Parkiçi Sinema Salonunun bir kısmını, depremzede vatandaşların faydalanabilmesi için Sosyal Market ve Butik haline getirdi. Başkan Besim Dutlulu, "Bu marketimize sıfır kıyafet, gıda, hijyen ve temizlik malzemeleri noktasında destek bekliyoruz." dedi.

AKHİSAR BELEDİYESİ’NDEN DEPREMZEDELERE YARDIM ELİ

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler 10 ilde ağır hasara yol açtı. Depremde çok sayıda bina yıkılırken, ekiplerin arama kurtarma çalışması aralıksız devam ediyor. Akhisar Belediyesi de depremzede vatandaşların faydalanabilmesi için Parkiçi Sinema Salonunun bir kısmını Sosyal Market ve Butik haline çevirdi.
BAŞKAN DUTLULU'DAN DESTEK ÇAĞRISI
Başkan Dutlulu, "Akhisar Belediyesi Parkiçi Sinema Salonumuzun bir kısmını, depremzede vatandaşlarımızın faydalanabilmesi için Sosyal Market ve Butik haline getirdik. Burada tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız. Akhisarlı esnaflarımızdan bu marketimize sıfır kıyafet, gıda, hijyen ve temizlik malzemeleri noktasında destek bekliyoruz." açıklamasında bulundu. Asude Onar

YORUM EKLE

banner95

banner94