GÜNEŞ VENÜS MERKÜR’ÜN TERAZİ BURCU HAREKETİ İLE İKİLİ İLİŞKİLER ÖN PLANDA

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkubbe’de Ay Koç burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Hareketli, cesaretli, girişken olacağımız bir gündeyiz. Kontrolsüz enerjilere, trafikte hıza dikkat etmeliyiz. Dürtüsel ve ani bir şekilde harekete geçmemeye özen göstermeliyiz. Konuların içeriğini iyi analiz etmeden ani tartışmaların içerisinde kendimizi bulmaktan korumalıyız. Diğer yandan rekabet içeren sporları yapmak, kas gücümüzü artırmak için Ay’ın Koç burcu hareketi destekleyicidir. Dün akşam 23.54’de 16 derece Koç burcunda gerçekleşen Dolunay’ın etkilerini bu hafta boyunca hissedeceğiz. Kişisel doğum haritalarımızda Dolunay’ın oluştuğu alanlarda şifalanma yaşayacağımız bir süreçteyiz.

Salı günümüzde Başak burcunda hareket eden Merkür Terazi burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve sözleşmelerle ilgili uzlaşarak, diplomasinin ve nezaketin de daha ön planda olacağı bir Merkür Terazi dönemini yaşayacağız. Hem Merkür hem de Güneş ve Venüs’ün de Terazi burcunda ilerlemesiyle Terazi burcunun temsil ettiği konu ve olaylar; hak, hukuk, sanat, estetik ve güzellikle ilgili alanlar, moda, ev dekorasyonu, ikili ilişkiler hayatlarımızın genelinde gündemlerimizde olacaktır. Çarşamba günümüzde Terazi burcundaki Merkür ile Koç burcundaki Jüpiter zorlayıcı karşıt açısıyla tutamayacağımız, abartılı sözler vermemeliyiz. Aşırılık, abartılı etkiler altında olacağımız için uç noktalarda hareket etmemeye özen göstermeliyiz. Bir diğer açı ise İkizler burcundaki Mars ile Balık burcundaki Neptün’ün kesinleşen zorlayıcı kare açısıyla yanlış yönlendirilmelere, zihin karışıklıklarına, aldanma, hayal kırıklıklarına karşı tedbirli olmalıyız. Bağışıklık sistemimizi güçlendirmeliyiz. Alerjilere karşı tedbirlerimizi almalıyız. Çarşamba ve Cuma günlerimizde zorlayıcı açılar olduğu kadar destekleyici olumlu açılarda bulunuyor. Terazi burcunda hareket eden Güneş ve Venüs’ün Kova burcunda hareket eden Satürn’e olumlu üçgen açısıyla hayatlarımızda önemli olan, sözlerinin ve davranışlarının ağırlığı olan değer verdiğimiz kişilerle bir arada olarak büyük faydalar görebiliriz. Bu günlerde başlayan ilişkiler ve projeler uzun soluklu olacaktır. Özellikle sanatsal projeler için çok destekleyici açılardır. Kişisel bakım, güzellikle ilgili, saç bakımı içinde uygun günlerdir.

Hafta sonu Ay Yengeç burcunda asaletli olduğu, yöneticisi olduğu burçta ilerleyeceği için evimiz, ailemiz, yuvamızla birlikte zaman geçirmeyi tercih ederek ailemizle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Bu haftamızın genelinde Dolunay’ın neden olduğu gerilimlerden, duygusal yoğunluktan Pazartesi günü itibariyle arınmaya daha mantıklı olmaya başlayacağız. Dolunay gerçekleşmesinin ardından Ay’ın küçülmesine başlamasıyla kilo vermek isteyenler yapacakları sağlıklı beslenme ve spor ile istedikleri sonuçları elde edebileceklerdir. Bu nedenle kilo vermek isteyen okuyucularımız bu hafta mutlaka harekete geçmeliler. Ay’ın küçülmeye başlamasıyla sizlerde sistemli bir planla bedeninizin küçüldüğünü deneyimleyebilirsiniz. Bol bol su içmeyi ihmal etmemeliyiz. Sağlıklı besinler tüketerek, abur cubur diye nitelendirdiğimiz zararlı gıdalardan uzak durmalıyız. Aşırı, tutamayacağımız sözler vermemeli, önümüze gelen bilgileri yanılgılar düşmemek adına defalarca kontrol etmeliyiz. Başlayacak ilişkiler ise sağlam temelli, iyicil, sevgi ve güven dolu olacaktır. Önümüzdeki haftanın çok güzel bir hafta olacağı için bu haftadan 16 – 20 Ekim tarihlerinde çok şanslı olacağımız haberini de vermek istiyorum. Kritik konularla ilgili 16 -20 Ekim tarihlerinin olumlu desteklerini değerlendirebiliriz. Haftaya Pazartesi köşemizde detayları sizlerle paylaşıyor olacağız. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

10 - 16 EKİM HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, burcunuzda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek hayatınızın önemli alanlarıyla ilgili kararlarınızda netleşebilirsiniz. Merkür’ün Terazi burcuna geçişiyle ikili ilişkilerinizde sorunların çözüldüğünü deneyimleyebilirsiniz. Merkür Jüpiter zorlayıcı karşıt açısı nedeniyle ilişkilerinizde tutamayacağınız sözler vermemeye özen göstermelisiniz. Mars Neptün karesi nedeniyle yakın çevrenizle ilgili hayal kırıklıklarına açıksınız. Güneş ve Venüs’ün Satürn’e üçgen açısıyla ciddi ilişkilere adım atabilirsiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek bilmediğiniz konu ve olaylar önünüze gelebilir. Günlük iş hayatınızda uzlaşmacı iletişimler kuracağınız bir dönemdesiniz. İş hayatınızda yapacağınız işlerle ilgili sözler vermemeli, gerçekçi olmalısınız. Parasal anlamda dolandırılmamak için tanımadığınız kişilerle sosyalleşmemelisiniz. Günlük iş hayatınızdaki güzel gelişmeler ile birlikte kariyerinizde yükselebilirsiniz.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek hedef ve ideallerinizle ilgili gelişmeler elde edeceksiniz. Aşk hayatınızdaki problemler düzeliyor. Aşk hayatınızda abartıdan uzak durmalısınız. Kariyerinizde bilmediğiniz bir alana geçmemelisiniz, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ciddi adımlar atabilirsiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek kariyerinizde başarınıza başarı katabilirsiniz. Ev, aile ile ilgili konu ve olaylarda anlayışlı olacağınız bir dönemdesiniz. Ev ve iş hayatınızı dengelemeye özen göstermelisiniz. Uzak yolculuklar için uygun bir dönemde değilsiniz. Ailenizle birlikte ciddi ortaklı işlere adım atarak kazancınızı geliştirebilirsiniz.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek hukuk, eğitim konularında dilediğiniz sonuçları elde edebileceksiniz. Yakın çevrenizle uzlaşmacı iletişimler kuracaksınız. Gereğinden fazla sözler vermekten kaçınmalısınız. Arkadaşlarınızla ortaklı işlerde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Önemli ticari anlaşmalara imza atabilirsiniz.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek kredi, miras, vergi, alacaklar, ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Parasal konularda dengeli olmaya özen göstermelisiniz. İş anlaşmalarınızda hayal kırıklıklarına açıksınız, haftaya ertelemek faydanıza olacaktır. İş hayatınızda prensipli çalışma sisteminizle kazancınıza kazanç katacaksınız.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek ikili ilişkiler ve iş anlaşmalarıyla birlikte istediğiniz sonuçları elde edebileceksiniz. Bireysel hayatınızı iyileştirmek için adımlar atabilirsiniz. Anlaşmaları düzenlerken yapabileceğiniz boyutta olmasına özen göstermelisiniz. Evcil hayvanlarınızın sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Programlı bir şekilde spora başlayabilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek sağlığınızla ilgili olumlu sonuçlarınızı alabilirsiniz. Zihninizde daha olumlu düşünmeye başlayacağınız dönemdesiniz. İş hayatınızda rutinin dışına çıkmamaya özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda tutarsız davranışlarınız kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Ailenizden aldığınız güçlü destekler psikolojik olarak pozitif olmanızı sağlayacaktır.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek aşk hayatınızda beklediğiniz gelişmeleri yaşayacağınız bir süreçtesiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek size çok iyi gelecektir. Dinlenmeye de zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Gayrimenkul alım satım ya da kiralama ile ilgili konular gündeminizdeyse aldanma etkileri altında olmanız nedeniyle bu hafta ertelemelisiniz. İş hayatınızda alacağınız sorumluklarla hedef ve idealleriniz ulaşmak için adımlar atabilirsiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek aile alanınızda yaralarınızın şifalandığı bir süreci yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde zihninizin aktif çalışmasıyla dengeyi sağlayacaksınız. Otorite olarak gördüğünüz kişilere abartılı sözler vermekten kaçınmalısınız. İş anlaşmalarınızda yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Kariyerinizden ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek kardeşler, yakın çevrenizle ilgili mutluluk verici haberler alabilirsiniz. Hukuki alanlarda haklarınızı kazanıyorsunuz. Risk içeren, belirsiz parasal konularla ilgili yatırımlar yapmamalısınız, kayıplar yaşayabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukların sonucunda basın, yayın, online işleriniz, yurt dışı bağlantılarınız, haklarınız, yüksek eğitim alanlarında ciddi başarılar elde edebilirsiniz.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, Koç burcunda oluşan Dolunay’ın etkilerini hissetmeye devam ederek bireysel kazancınıza kazanç katıyorsunuz. Ortaklı finans konularıyla ilgili daha uzlaşmacı ve zihinsel anlamda aktif olduğunuz bir dönemsiniz. Gereksiz harcamalar yapmamaya özen göstermelisiniz. Dış görünüşünüzle ya da evinizle ilgili yapacağınız değişimlerden pişmanlık duyabilirsiniz. Ortaklı kazançlarınızdan ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

YORUM EKLE

banner95

banner94