GÜNEŞİN YENGEÇ BURCUNA GEÇİŞİYLE YAZ BAŞLIYOR

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla Gökkubbe’de Ay Balık burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Kararsız, duygusal netliğimizin olmadığı duygular içerisinde olabiliriz. Gökyüzünde Jüpiter’in Merkür ile 60’lık açısıyla netlik ve eminlik içerisinde olmadığımız noktalarda bizlerin kararlı olmasını sağlayarak etkileşimlerimizin ve kurduğumuz iletişimlerin sonuçlarının pozitif olmasıyla, iyimser enerjilerle hareket edeceğiz. Yazma, çizme, bilgilenme önemli olurken, güzel haberler alabiliriz. Fikirlerimizi hayata geçirmek için adım atabiliriz.

Salı günü Güneş Yengeç burcuna geçiyor. Sevgili Yengeç burçlarımızın doğum günlerini kutluyorum. Güneş bir ay boyunca sizler için parlayacak. Yengeç burcu döneminde ev, aile konularında daha hassas olacağız. Yuva kurmak ile ilgili konu ve olaylar gündemimizde olurken, evimizle daha fazla ilgilenirken, dekoratif yenilikler de yapabiliriz. Bir ay boyunca daha duygusal, koruyucu olurken, yeme, içmeyle, bahçe işleriyle ilgilenebiliriz. Misafir ağırlamaktan mutlu olabiliriz. Ailemizle daha çok birlikte olmaktan da mutluluk duyabiliriz. Güneş’in Yengeç burcuna geçişiyle en uzun günü yaşayacağız. Yaz tam olarak başlıyor. Su, deniz ilgimizi çekerken hafta sonu ailemizle birlikte tatil planlarını daha çok yapıyor olacağız. Güneş’in Yengeç burcuna geçiş anının yükseleni Başak burcu olmasıyla hesaplı, mantıklı olmak ve yöneticisi Merkür’ün İkizler burcunda güçlü konumda olması ve Jüpiter ile olumlu açısıyla fikirlerimizi geliştirebileceğiz. Güneş’in MC diye nitelendirdiğimiz Tepe Noktasında ve Şans Noktasıyla kavuşum halinde olmasıyla güzel kararlar alacağımız bir dönemdeyiz. Bir ay boyunca alacağımız kararlar hayatlarımızda gelişmemizi sağlayarak, kararlarımız hayatlarımıza şans getirecektir.

Venüs’ün Plüton ile olumlu açısıyla problemli olan ilişkilerimizi toparlayabiliriz. Zorlandığımız ilişki ya da finansal sorunlarımızı çözümleyebiliriz. Merkür artık gölge noktalarını tamamlamasıyla fikirsel anlamda da rahatlama sürecine geçiyoruz. Plüton’un Venüs ile üçgen olumlu açısının kesinleşmesiyle de ilişki ve finans konularında derinlik kazanıp güçlenebiliriz. Sahiplenici temalar ön planda olacaktır. Salı, çarşamba, perşembe günü daha düz mantıklı ve inatçı olabiliriz. Esnek olmaya özen göstermeliyiz. Bizlerin düz mantıkla hareket etmemize neden olan etki ise Venüs’ün Boğa burcunun son derecelerinde olmasıdır. Perşembe günü itibariyle Venüs’ün İkizler burcuna geçişiyle inatçı tutum ve davranışlardan arınacağız. 18 Temmuz’a kadar flörtlerimizde yüzeysel olabiliriz. İlişkilerinizde zekayı ön planda tutmak isteyebiliriz. Merak duygusundan gelen flörtöz davranışlar sergilerken, mantıklı olmak önemli olurken, özgürlükçü yönlerimiz de ön plana olacaktır. Cumartesi günü Merkür’ün Plüton ile zorlayıcı kare açısıyla takıntılı davranışlar sergileyebiliriz. Haftamızda en zorlayıcı açısı Cumartesi günümüzde gerçekleşmesi nedeniyle obsesif duygu, tutum ve davranışlar içerisinde olmamaya, sakin, dikkatli olmaya özen göstermeliyiz. Huzurlu, mutlu, sağlıklı bir yaz geçirmemizi diliyorum. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun.

20 HAZİRAN – 26 HAZİRAN HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, hafta boyunca iş hayatınızla ilgili sizi düşündüren endişelendiren konuları tek tek çözümleyeceksiniz. Aşk hayatınızda partnerinize karşı tepkisel ve dürtüsel davranışlardan kaçının. Sağlığınız ve sıhhatiniz konusunda baş ağrılarınızı dikkate alın.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, haftanın ilk dört günü iş ve kariyer yaşamınızda, tamamlanmamış konuların ve gizli, saklı olayların gündemde olacağı bir süreç. Yakın arkadaşlardan, kardeşlerinizden destek istemekten çekinmeyin. Hafta sonuna doğru, ebeveynlerle ilgili konularda sakin olmaya özen gösterin.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, iletişim ve ikili ilişkilerde dengeyi kurabilmek de zorluk yaşayabilirsiniz. Aklınızı kurcalayan zihninizde sizi soruya iten duygularda ve huzursuzluklarda netleşeceksiniz. Aşk hayatımızda yersiz kuşkulardan uzaklaşın.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, iş ve kariyer alanında muhteşem bir hafta. İletişim ve ilişkilerinizde oldukça seçici davranışlarınız size güven veren arkadaşlıklar kurmanıza neden olurken hayatınızın dışına çıkardığınız kişilerin büyük kazanç olduğunuzda fark ediyorsunuz. Aşkla mutlusunuz.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta,  bu dönem kendinizde ve hayatınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz. İradenizin gücünüz ve neyin değişmesi gerektiğini algılama gücünüz birleşecek ve ne gerekiyorsa yapmak için size başarı verecek.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, maddi ve finansal açıdan ödemelerinizi yapmaya bütçe planlaması yapmaya, alma verme dengesini ayarlamaya önem vereceksiniz. Özellikle daha öncesinde kazanacağınızı düşündüğünüz yatırımlar yapabilir, yaptıysanız da karşılığını alabilirsin.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, hafta boyunca iş hayatınıza odaklanarak sizi yoran, zorlayan engelleri aşmak sorununuz olmayacak. Mücadele etme motivasyonunuz yüksek olacak. Haftanın son 3 günü aşk ve aile konularda net olmadan ani karar vermeye dikkat edilmeli.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, kendinize güveninizin artacağı her anlamda kendinizi net bir şekilde ifade etmekten ve ortaya koymaktan çekinmeyeceğiniz bir hafta olacak. Kendi rahatınıza ve konforunuza önem vereceğiniz ve her anlamda yüksek motivasyona sahipsiniz.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, ikili ilişkiler ve beraberliklerinizde konularda temkinli olmanızı söylerken hafta sonunda yaşayacağınız ani olaylar para konusunda sizi hareketlendirecek diyebiliriz. Maddi konularda bu dönem daha dikkatli olun.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, kendinize hiç ayırmadığınız kadar zaman ayırıp imajsal olarak hem de fikir olarak kendinizi yenilirken ve gereksiz duygusallık oluşturan konularında artık düşünmek istemeyecekseniz. Hayatınızda bu dönem mantık yönünüz daha ağır olacak.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, arkadaşlarınızın sizin hakkınızda bazı konularda dedikodunuzu yaptığını duyabilirsiniz. Arkanızdan konuşulması sizi sinirlendirebilir ve kızgınlık enerjiniz artabilir ama onları hayatınızın merkezine koyduğunuz için kendinizi cezalandırmayın.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinde arkadaşlarınızla dostlarınızla bir araya gelebilir, güzel planlamalar ve sürpriz gelişen eğlenceli ortamlarda bulunarak yaşam motivasyonu kazanabilirsiniz.

YORUM EKLE

banner95

banner94