ELKOM GRUP YENİ OFİSİNİ EGE PERLA’DA AÇTI

Enerji sektörünün farklı alanlarında faaliyet göstermek amacıyla 1991 yılında Manisa’da Cemal Hasvatan tarafından kurulan elektrik ve enerji şirketi Elkom Elektrik’in yeni ofisi Ege Perla’da açıldı.

ELKOM GRUP YENİ OFİSİNİ EGE PERLA’DA AÇTI
banner87

Bir aile şirketi olarak 30 yıldır elektrik sektöründe hizmet veren Elkom Elektrik’in yeni ofisi İzmir’de bulunan Ege Perla’da açıldı. Şirket Yöneticileri Cemal Hasvatan, Ezgi Eylül Hasvatan, Efsane Hasvatan yeni ofisleri için görkemli bir kokteyl düzenledi. İzmir’deki açılış kokteyline CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, CHP Şehzadeler İlçe Sekreteri Av. Mert Özköseme, İYİ Parti Çevre Politikaları İl Başkanı Murat Nardal ile iş ve siyaset dünyasından birçok isim katıldı.

AVANTAJLI İŞ BİRLİĞİ İMKANI

Elkom Elektrik anahtar teslim kurulum hizmetleri ile yüzlerce tesisi devreye almakla kalmamış aynı zamanda tesislerin sürekliliği için yenilenebilir enerji ve enerji danışmanlığı gibi konu başlıkları ile yenilikleri önceden yakalayarak iş birliklerini hem avantajlı hem de sürekli hale getirdi.

30 YILLIK TECRÜBE İLE MODERN ANLAYIŞLA HİZMET

Elkom Elektrik, 30 yıllık tecrübesinin yanı sıra ikinci kuşağında da dahil olması ile birlikte mühendislik tabanına oturttuğu hizmet kalemleri ile bulunduğu piyasaya farklı bir bakış açısı getirdi. Genç mühendis ekibi ile; elektrik eğitimi ile ilgili her bilgiyi, modern bir anlayış ve yaklaşımla etkin bir şekilde aktarıldığı, bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve sürekli eğitim anlayışı ile kurulmuş hiçbir kar amacı gütmeyen öğrenim kuruluşlarına eğitimcilerle birlikte destek vermeye devam etmekte.

İLK GÜNKÜ HEYECANLA YOLA DEVAM

Çıktığı yolculukta tesislerin daha kurulmadan önce en verimli şekilde projelendirilmesinden, tesisin kurulumuna ve sonrasında güvenli ve avantajlı şekilde devam edebilmesi için tüm hizmet kalemleri ile hizmet vermeye devam eden Elkom Elektrik, elektrik ve enerji ile ilgili A’dan Z’ye her alanda her gün kendini ilk günkü heyecan ile geliştirmekte. Elkom Elektrik teknik onlarca hizmet kalemini, hem kolay ulaşılabilir ve hem de kolay anlaşılabilir duruma getirebilmek için tüm gücü ile çalışmakta.

TÜBİTAK PROJE DESTEĞİ ALDI

Elkom Grup Bünyesinde bulunan AR-GE ve yazılım departmanı Elkom Teknoloji, 2020 yılında Ege Üniveristesi’ndeki Teknopark’a girmeye hak kazandı. Yenilebilir enerji hizmetleri ile geleceği temsil eden Elkom Teknoloji, 2021 yılında TÜBİTAK Proje desteği almaya hak kazanırken, yine aynı yılda Türkiye’de Serbest Bölge’de ilk Güneş Enerji Sistemi Tesisi kurdu.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2021, 14:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vehbi Akkaya
Vehbi Akkaya - 10 ay Önce

Son yıllarda kabına sığmayan bir aptalım heyecanıyla birçok projeye imza attığınıza şahit oluyorum bundan sonra da birçok projeye imza atacağınıza atacağınıza eminim sizi ve birlikte bu başarıya katkı sunan personel izi tebrik ediyorum selam ve dua ile kalın.

ılker ozhun.
ılker ozhun. - 9 ay Önce

Allah işinizi .başarınızı daim etsin.Hayirli işler.Pesin paralı müşterileriniz olsun.

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94