GÜNEŞ VE JÜPİTERİN OLUMLU ETKİLERİ HAYATIMIZDA

GÜNEŞ VE JÜPİTERİN OLUMLU ETKİLERİ HAYATIMIZDA
banner87

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla Gökkube’de Ay Terazi burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Terazi burcu ruh haliyle haftaya sabah saatlerinde başlıyoruz. İlişkilerimizde denge içerisinde olarak, çevremizi onaylamak veya çevremizden onay alma isteği içerisinde olarak uyumlu iletişimler kuracağız. Duygularımızda daha rahat olduğunu fark ederek kendimizi rahatça ifade edeceğiz. Saat; 12.20 itibariyle Ay Terazi burcundan Akrep burcuna geçiyor. Bu nedenle, pazartesi gününü sabah saatleri ve öğleden sonra saatleri olarak iki farklı ruh haliyle yaşayacağız. Öğleden sonra ruh halimiz ise çok sezgisel olacak.

***

Güzel bir haftaya başlıyoruz. Zorlayıcı açıların olmadığı bir haftadayız. Güneş’in Balık burcuna geçişiyle toplumsal olarak daha esnek, daha toleranslı ve birbirimize karşı daha nezaketli davranışlar içerisindeyiz. Venüs ve Mars’ın Oğlak burcunda kavuşum hali ise devam ediyor. Bu durum İlişkilerde çatışma, mücadele getirirken, finansal anlamda fazla harcamaları hayatımıza getiriyor. Dolunayın etkisi devam ediyor. Sert etkilerini geçen hafta hayatlarımızda yaşadık. Bu hafta daha hafif etkiler içerisindeyiz. Güzel ve sakin enerjiler içerisindeyiz. Bu hafta sadece perşembe ve cuma günleri Kova burcunda düz hareketine devam eden Merkür, retro hareketindeki dereceye gelerek Uranüs ile kare açı yapacak. Kare açılar zorlayıcı açılardır. Uranüs ise bize ani başlangıç ve bitişleri yaşatan bir jenerasyon gezegenimizdir. Bilgi ve iletişimin gezegeni Merkür ile yaptığı zorlayıcı açı ile bizlerin hayatında ani fikir değişiklikleri, karar değişiklikleri, hızlı ve ani konuşmalar yaptırabilir.

***

Haftanın son günlerinde Balık burcu hareketinde olan Güneş’imiz Balık burcunda olan Jüpiter’imize doğru ilerliyor. Hafta sonu çok bereketli ve şanlı günleri yaşayacağız. Hem ferahlayacağız hem de bolluk enerjisi içinde huzurlu mutlu hissedeceğiz. Ticari atılımlarla ilgili de büyütmek istediğimiz işlerimizle ilgili güzel enerjiler içerir. Akışta kaldığımız enerjileri de yaşayacağız. Yaşayacağımız olumlu ve olumsuz olaylarla ilgili akış enerjisi içerisinde olmayı tercih edeceğiz. Keskin kararlar almak yerine gözlemci olacağız. Şifa, enerji çalışmaları için uygun zamanlar olmakla birlikte güvende duyduğumuz kişilerle bir arada hareket etmeye dikkat etmeliyiz. Affetme enerjileri de hayatımızda yer alacaktır. Bu noktada; neyi, kimi affediyor olduğumuzun da bilincinde olmalıyız. Çünkü sonrasında pişmanlıklar yaşayabiliriz.

Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Hoşça kalın…

21 ŞUBAT – 27 ŞUBAT HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, işlerinizi toparlamak açısından haftanın yoğun 4 günlük bir süreç sizleri bekliyor olacak. Zaman çok hızlı geçtiği bir hafta yaşayacaksınız. Cuma günü içsel güvencenizle birlikte kendinize vakit ayırıp özel bakımlarınızı ihmal etmeyin. Sağlıklı bir haftadasınız.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, haftanın başında maddi konulara daha fazla eğilebilirsiniz. İşlerinizde artan sorumluluklar sizi endişelendirmesin. Başarıyla sonuçlandıracaksınız. Aşk hayatınızda şansınızı iyi bir şekilde değişmesine mutlu olacaksınız. Ruhsal olarak huzurlu bir haftadasınız.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, çalıştığınız işte aynı ortamı paylaştığınız kişilere karşı lütfen esnek davranın. Olayları yanlış değerlendirmeye açık olabilirsiniz. Objektif bakmaya özen göstermelisiniz. Aile içi ilişkilerinizde ve evlilik hayatımızda lütfen yapıcı olun, kırıcı olmayın.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, bu hafta kendinizi yaptığınız işlerde başarılı görmekle birlikte arzu ettiğiniz ve dilediğiniz hedeflerinize başarıyla ulaşacaksınız. Aşk hayatınızda huzurunuz artıyor ve geleceğe duyduğunuz güven muazzam derecede yükseliyor.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, sosyal çevreniz de anlaşamadığınız bazı arkadaşlarınızla uzlaşmaya varabilirsiniz. Ayrıca içinize döndüğünüz bu günlerde ruhsal neye ihtiyacınız olduğunu farkındalığını yaşayacaksınız. Hem duygusal hem de çevresel ilişkilerinizde önemli adımlar atabilirsiniz.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, aşk hayatınızda yersiz kıskançlık ve peşin hükümlü davranışlardan kaçının. İş ve çalışma ortamlarınızda hedeflerinizi belirlemek açısından net düşünce ve planlamalar yaptığınız takdirde maddi konuda yaşadığınız zorlukları aşabilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, aile içinde özellikle ailevi büyüklerinizle fikir ayrılığı yüzünden tartışmalar yaşanması olası. Aşk hayatınızda dolduruşlara gelmeyin. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. İş ve çalışma hayatınızda artan sorumluluklarınız gelecekten korkmanıza neden olmasın. Para sıkıntısı yapmayın.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, iş hayatınızda uzun bir süredir planladığınız ve beklediğiniz sizi sevindiren değişimlerin gerçekleşmesi ile oldukça mutlu olacaksınız. Aşk hayatınız ve sosyal ilişkilerinizde lütfen empati yaparak hareket edin.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, iş hayatınızın yoğunluğundan sıyrılabilecek ve dinlenmeye vakit bulacaksınız. Parasal konularda hak ettiğinizi elde etmek için fazlasıyla mücadele verebilirsiniz. Aşk hayatınızda süregelen bir evliliğe ve ilişkiye sahipseniz partneriniz üzerinde baskı kurmamaya özen gösterin.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, iş ve çalışma hayatınızda uzun bir süredir beklentisi içerisinde olduğunuz işlerinizi sonuçlarını başarı ile elde edeceksiniz. Bu dönem planladığınızın üzerinde para kazanmanız mümkün ve olası aşk hayatınızda hiç olmadığınız kadar adaletli adil davranışlarınız ilişkinizin daha da güçlenmesine olumlu yönde etki edecek.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, bu dönem iş hayatınız ön planda olabilir. Çok iyi para kazanacak ama gelsin ve gitsin şeklinde davranışlardan kaçının. Biraz daha tutumlu olmaya özen gösterin. Aşk hayatınızda partnerinize karşı davranışlarınızda dengesiz olmamaya ve davranmamaya özen gösterdiğiniz takdirde ilişkinizin geleceği ile ilgili netlik kazanacaksınız.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, aşk hayatınızda yersiz korkular yaparak ilişkinizin enerjisini bozmayın. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla ve ortaklaşa çalıştığınız iş arkadaşlarınız adına yersiz kuşkucu davranışlar yapmayın. Aşırı şüpheci tavır ve davranışlarınız günlük hayatınızın karışmasına neden olabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2022, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94