12 NİSAN’DA 166 YIL SONRA BALIK BURCUNDA JÜPİTER VE NEPTÜN KAVUŞUMU İLE HAYALLERİMİZİN GERÇEK OLMA FIRSATI…

12 NİSAN’DA 166 YIL SONRA BALIK BURCUNDA JÜPİTER VE NEPTÜN KAVUŞUMU İLE HAYALLERİMİZİN GERÇEK OLMA FIRSATI…
banner87

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkube’de  Ay Aslan burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Estetikle, güzellikle, bakımımızla ilgilendiğimiz bir gün olurken, aynı zamanda otoriterle ilgili olacağız. Bugün Ay’ın Şiron ile üçgen açısı olduğu için şifalı enerjiler gökyüzünden bizleri olumlu anlamda etkileyecek. Pazartesi, bugün 11 Nisan’da Merkür’ün Boğa burcuna geçişi, finansımızda kalıcı, sağlam ve akılcı gelişmeleri hayatımıza getirecek. Konulara, denenmiş, onaylanmış çözümleri tercih edeceğiz. Yenilikleri kabul etmeyebiliriz. Hedeflerimize odaklanarak, ileriye doğru, bildiğimiz yöntemlerle 30 Nisan’a kadar ilerleyeceğiz. Paramızla ve emlak ile ilgili konularla ve güvenlikle ilgili konuşmalarımız olabilir. Ana temalarımız, paramız nereye gidiyor olacaktır. Kendi bildiğimiz doğrulardan vazgeçmek istemeyeceğiz. Konfor, rahatlık, güvenlik, aidiyet önemli olacağı bir dönemi yaşayacağız.

12 yılda bir gerçekleşen Jüpiter Neptün kavuşumu, Balık burcunda gerçekleşmesi ise 166 yılda bir defadır. Salı günü Jüpiter ve Neptün 23 derece Balık burcunda kavuşuyor. Balık burcunda olmasından dolayı, inançlarla, başka insanlara yardımcı olma, empati, duygu, maneviyat, kanun, hukuk sistemi, yasalarla ilgili konularda Neptün ’nün sisli puslu etkisiyle sezgilerimizle ilgili, belirsizlik, karmaşayı hayatlarımıza getirebilir. Belirsizlikler, karmaşayla mücadele edebiliriz. Kavuşum su grubu olan Balık burcunda gerçekleştiği için önümüzdeki günlerde Dünya genelinde yağışlar ile ilgili artışlar olabilir. Daha önceki yıllarda kavuşumun etkilerine baktığımızda, tarihte,  deprem ve tsunamilere rastlıyoruz. Olumlu anlamda ise müzik, sanat alanında gelişmeleri duyabiliriz. Bu kavuşum açısı yaratıcılığı ve sezgilerimizle harekete geçmeyi artırır.  Birleşme, barış, af etme enerjileri de olumlu etkileri arasındadır. Su elementi burçta olduğu için, manevi açıdan harika bir dönemdeyiz. İmgeleme çalışmaları yapıldığında, bir şeyi olmuş gibi düşünerek hayatta yolumuzu daha kolay açarız. Hayalimizde canlandırdığımız şeyleri sözlere ve yazıya dökerek devamlı olarak, bilinçaltımıza tohumları ekmeliyiz ki gerçeğimiz olsun. Hayallerimizin gerçek olacağı fırsat dönemidir. Su ile zaman geçirmek hepimize iyi gelecektir. 13 Nisan’da da ayrıca Güneş ve Satürn pozitif açısıyla, baba gibi hayatımızdaki sağlam figürlerden destek alma, tecrübeli ve aklı başında kişilerle görüşmeler, iş başvuruları için uygun günlerdeyiz.

Kova burcunun son derecelerinde olan Mars nedeniyle Çarşamba ve Perşembe günü teknolojik aletlerle ilgili sıkıntılar yaşanabilir ve toplum isyankâr enerjiyle hareket edebilir. 15 Nisan’da Mars’ın Balık burcuna geçişiyle, duygusal öfkemiz fazla olabilir. Duygumuza göre reaksiyon veren tutum ve davranışlarda bulunabiliriz. Mars Balık sürecinde dürtüsel hareket edeceğiz. Olumlu anlamda ise hayır kurumlarına yardım edebiliriz ve daha merhametli olabiliriz. Merkür’ün Boğa burcuna geçişiyle ve Mars’ın Balık burcunda geçişini gerçekleştirmesiyle birlikte oluşan kombinasyon nedeniyle inatçılıkla ideallerimize odaklanabiliriz. Günlük hayatımızda ise gökkubbede oluşan bu etkiyle spor yaparız ama sporumuzu saatlerce yaparız. Harekete geçme ya da eylem konusunda ne yaparsak sonuna kadar ilerleyeceğiz ya da oyalanıyorsak da kendimizi toparlayamadan boş, uzun zamanlar geçirebiliriz. İki uç noktayı hayatlarımızda yaşayabiliriz. Çok acileyeti yoksa eğer 25 Mayıs’a kadar ameliyatlar tercih etmemeliyiz. Ödem tutma sürecimiz uzun sürebilir. Balık burcu ayaklarla ilgili, üşütme ile ilgili problemleri de 25 Mayıs’a kadar bizlere yaşatabilir. Bağışıklık sistemimize daha dikkat etmeliyiz. Olası zehirlenmelere karşıda dikkatli olmalıyız.  

16 Nisan 21.55’de 26 derece Terazi burcunda oluşacak Dolunay, tüm öncü grupları ve hava gruplarını olumlu etkileyecek. Yükseleni Akrep olan Dolunay ile sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ile ilgili konu ve olaylarda olumlu yönde tamamlanma ve bitişler yaşayabiliriz. İlişkilerimiz etkilenirken bu ilişkiler; parayla olan ilişkilerimiz ya da başkalarıyla olan ilişkilerimizi kapsayabilir. Sadece özel hayatlarımız değildir. Dolunay haritasında gerçekleşen Merkür ve Uranüs kavuşumu nedeniyle hızlı düşünerek, anında duygusal bir şekilde düşünmeden cevaplar verebiliriz. Dolunay’ın yöneticisi Venüs Balık burcunda olduğu için, ayrıca Venüs Balık burcunda yüceldiği yerde Uranüs ile 60’lık açısı olduğu için, duygularımızın üzerine gitmemeli, beklemeliyiz. Yükselenin hemen üstünde Güney Ay Düğümünün olması olumsuz ama kadersel değişimleri bizlere yaşatabilir. Değişimlerin geçmişten gelmesi ve karmik olması muhtemeldir. Anın haritasında oluşan Plüton karesiyle de, ister istemez gizli kalmış duyguları ortaya çıkararak, dengeyi bozdurarak, uyum getirecektir. Bir kriz sonrası dengelenmeyi yaşayacağız. Olaylar ortaya çıktıktan sonra 10 gün gündemimizde olacak. Jüpiter ve Neptün kavuşumuyla hayallerimizin gerçek olması dileğiyle. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

11 – 17 NİSAN HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, ikili ilişkiler ve beraberliklerinizde konularda temkinli olmanızı söylerken hafta sonunda yaşayacağınız ani olaylar para konusunda sizi hareketlendirecek diyebiliriz. Maddi konularda bu dönem daha dikkatli olun.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, kendinize hiç ayırmadığınız kadar zaman ayırıp imajsal olarak hem de fikir olarak kendinizi yenilirken ve gereksiz duygusallık oluşturan konularında artık düşünmek istemeyecekseniz hayatınızda bu dönem mantık yönünüz daha ağır olacak.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, arkadaşlarınızın sizin hakkınızda bazı konularda dedikodunuzu yaptığını duyabilirsiniz. Arkanızdan konuşulması sizi sinirlendirebilir ve kızgınlık enerjiniz artabilir ama onları hayatınızın merkezine koyduğunuz içinde kendinize daha fazla kızabilirsiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinde arkadaşlarınızla dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Güzel planlamalar yahut doğum günü organizasyonları gibi programlarda bir araya gelebilir ve güzel hoş zamanlar geçirebilirsiniz. Parasal beklentileriniz istediğiniz gibi sonuçlanacak.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, iş ve meslek evinizdeki gezegenlerin kombinasyonuyla işinizde daha planlı iletişimlerinizde daha net ve hızlı olup aynı zamanda işinizde yaşadığınız ya da yaşayacağınız bir takım sorunlara daha hızlı ve daha çözümcü yaklaşmakla patronlarınızın da dikkatini çekeceğiniz bir hafta olurken iş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, uzun zamandan beri hasretini çektiğiniz özlem duyduğunuz akrabalarınız varsa bu hafta onlarla iletişime geçmek, aramak, sormak ya da ziyaretlerine gitmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda beklediğiniz gelişmeleri istediğiniz noktaya taşıyacaksınız.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, bu dönem finansal konular ön planda olacak. Kredi ve bankacılıkla alakalı olan gündemleriniz sizi meşgul edebilir. Borçlarınızda bir yapılanma sağlamak için kredi çekmeyi düşünebilir ve bütçe planlamanızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, ikili ilişkiler ve aşk ilişkilerinizde partnerinizden ne istediğinizi ne beklediğinizi anlatacağınız ve aranızda çözümsüzmüş gibi gözüken sanki çözülemeyecekmiş gibi düşündüğünüz konularında masaya yatıracağınız, flu duygulardan arınmak isteyeceğiniz bir hafta olacak. Bekar olanlar bu hafta yeni ilişkilere başlarken, iletişimsel olarak partnerlerinizle çok iyi anlaştığınızı fark edeceksiniz.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, haftaya başlarken gündelik hayatınızın getirdiği sorumluluklar ve çalışma hayatınızla alakalı konular hayatınızda daha fazla önem taşıyacak. Çalışan bir Yaysanız yahut bir işverenseniz çalışma hayatınızda çalışma arkadaşlarınızla alakalı konular gündeminizde yer alacak.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, ebeveyn olan bir Oğlaksanız, vaktinizin çoğunu çocuklarınıza ayırmak onlarla daha fazla paylaşım içinde olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca bu hafta kendinizden ne kadar fazla zaman çaldığınızı da görebilir hayattan daha fazla keyif almak için hobisel faaliyetlere ya da kurslara katılmaya karar verebilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, aile yuva ve tüm aileyi ilgilendiren gayrimenkul konuları gündeminizde olurken, aile de huzuru kaçıran kişilerle sert konuşmalar yapabilirsiniz. Ayrıca kariyer için adım atmak gibi konularda bazı yavaşlamalar söz konusuysa bunları hızlandırmak için güzel fikirler geliştirebileceksiniz.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla, çevrenizdeki yakın arkadaşlarınızla iletişim trafiğiniz hızlanabilir ve onların aralarında olan bazı sorunları çözümlerden uzlaştırmak için yoğun bir çaba sarf edebilirsiniz. Haftanın 3. günüyle birlikte artık kendinize gelip şöyle bir silkindiğiniz hiç bir konuda arka planda geri planda kalmak istemeyeceğinizin farkındalığını yaşayacaksınız.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2022, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94