banner83

Çeşme Geceleri

Çeşme Geceleri
banner87

Çeşme, her dönem popülerliğini koruyan tatil beldelerinin başında yer alıyor. Özellikle, haziran ve temmuz aylarının gelmesi ile bölgede yoğunluk daha da arıyor. Artan kalabalıkla birlikte, konaklama ve plaj açısından da yoğunluk yaşanabiliyor. Çeşme dar sokakları ve özgün mimarisi başta olmak üzere pek çok özelliği ile ziyaretçilerin beğenisini kazanıyor.

Günlük hayatınıza hareket kazandıran birçok güzellik ve aktivite Çeşme’de yıl boyunca yer alıyor. Bunun yanı sıra, gece hayatına renk katan club ve eğlence merkezleri Çeşme’ye hayat katmaya devam ediyor. Çeşme tatiliniz boyunca görebileceğiniz ve eğlencenin dozunu artırabileceğiniz mekanları sizler için derledik.

Atiye

Türkiye’de sadece iki şubesi bulunan Atiye, Çeşme’ye farklılık katan eğlence mekanlarından biri. Atiye’yi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, yeni nesil bir meyhane ortamı oluşturması. Haftanın yedi günü boyunca hizmet alabileceğiniz Atiye’de yaz gecelerinize farklı bir soluk getirebilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlencenin dozu arttığı için sınırsız dans ve müziği deneyimleyebilirsiniz. Burada çalan müzikler genelde 80’ler ve 90’lar tarzını yansıtıyor. Atiye’ye rezervasyon yaptırmadan karşınıza çıkacak müzik repertuvarını önceden bilmezinde fayda var.

Dokuz Buçuk Alaçatı

Yaz boyunca her gün hizmet veren Dokuz Buçuk Alaçatı’da, kış aylarında hizmet alabilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Kış aylarında da hizmet veren mekânda cuma ve cumartesi günleri hizmet almanız mümkün. Sade ve göz alıcı dekorasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Dokuz Buçuk Alaçatı’da eğlenceli anları geride bırakabilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde mekâna gelen DJ ve canlı müzik dinletileri ile dozunda bir eğlence deneyimi elde edebilirsiniz.

Çeşme Marina

Çeşme’nin tam ortasında yer alan Marina’da sınırsız bir eğlence sizi bekliyor. Çeşme Marina’da yer alan şarap evi sayesinde 24 saat boyunca hizmet alabilirsiniz. Geniş bir alanda kurulu olan Çeşme Marina’nın içerisinde çok sayıda gece mekânı yer alıyor. Eğlence şeklinize göre Çeşme Marina’da yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Asfalya

Çeşme’nin en güzel ve gözde meyhanelerinden biri Asfalya. Bölgeye gelen ziyaretçilerin akın ettiği Asfalya, sakin ve huzurlu eğlence anlayışına sahip olanlara hitap ediyor. Meyhane konseptine sahip Asfalya’da çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri DJ performansları düzenleniyor.

Tektekçi Alaçatı

Her tatilcinin eğlence anlayışı ve ortam beklentisi farklı olabilir. Loş ve karanlık ortamlarda eğlenceyi deneyimlemek isteyenler için Tektekçi Alaçatı ideal bir alan sunuyor. Tektekçi Alaçatı’da loşluğa rağmen renkli bir ortam ve ağaçlarla desteklenmiş bir sıcak bir alan sizi bekliyor.

Propaganda Beach Club

Denizle iç içe bir gece eğlencesi arayanlar için Propaganda Beach Club ideal bir alan sunuyor. Alaçatı’nın en güzel koylarına ev sahipliği yapan bir bölgede yer alıyor. Bu sayede gün içinde denizin, akşamları ise sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Çeşme Geceleri eğlence açısından birçok seçeneği bir arada sunuyor. Çeşme gündem, güncel Çeşme haberleri, Çeşme son dakika haberleri ve Çeşme’ye dair merak ettiğiniz her şeyi Çeşme Haber farkı ile takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.