GAZETEMİZ 23 YAŞINDA!

“Manisa’da Sizin Gözünüz, Sizin Kulağınız ve Sizin Sesiniz” sloganıyla 1 Ağustos 2000 yılında yayım hayatına başlayan Manisa’da Denge Gazetesi, 23’üncü yaş gününün mutluluğunu ve gururunu yaşadı.

GAZETEMİZ 23 YAŞINDA!
banner87

6 BİN 593’ÜNCÜ SAYIYLA YENİ YILA MERHABA

1 Ağustos 2000 tarihinde kurulan ve 22 yıl boyunca basın yayın ilkelerine bağlı kalarak kesintisiz hizmet veren Denge, dün 6 bin 593’üncü sayısıyla 23’üncü yılına ulaşmanın haklı gururunu yaşadı. Manisa’da yayım hayatına başladığından beri Manisa ve Manisalılar ile özdeşleşerek büyüyen ve gelişen bir gazete olma çizgisinden hiç çıkmadıklarını belirten Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erdinç Yumrukaya, çok uzun yıllar daha hizmet vereceklerini söyleyerek, Manisalılara Denge’li nice yıllar diledi.

“EN YÜKSEK TİRAJLA ÇIKAN GAZETEYİZ”

Erdinç Yumrukaya, “Geride bıraktığımız 22 yılda Manisa’da en yüksek tirajla çıkan gazeteyiz. Hatta Manisa’da dağıtılan bazı ulusal gazeteler bizim çok daha altımızda. Biz büyük bir aileyiz. Benimle bu yolda yürüyerek gazetemizin başarı hikayesini yazan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Biliyorum ki Manisalılar da bizimle aynı heyecanı paylaşıyorlar. 22 yıldır Manisalıların sesi, gözü ve kulağıyız. Yıl dönümümüz kutlu olsun” dedi.

“TÜM PLATFORMLARDA MANİSALILARIN HİZMETİNDEYİZ”

Denge Gazetesi Genel Müdürü Velihan Yumrukaya da kent gündemine yön vermek, Manisalıları olan bitenden haberdar etmek için kurulan Denge’nin 23 yıldır aralıksız hizmet verdiğini belirterek; “2000 yılında basılı olarak başladığımız yayım hayatımız şu anda hem basılı hem de dijital ortamda devam ediyor. Anlık haberleri; www.manisadadenge.com ve @manisadenge hesapları ile okuyucularımızla buluşturuyoruz. En güncel ve tarafsız haberlerle her platformdayız.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2022, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94