banner83

“2023 SEÇİMLERİNDE MİLLETİMİZ BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYACAK”

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, 3 Kasım 2002’de AK Parti’nin iktidara geldiğini hatırlattı. Başkan Hızlı, “AK Parti teşkilatları olarak 20 yıldır milletimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” açıklamasında bulundu.

“2023 SEÇİMLERİNDE MİLLETİMİZ BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYACAK”
banner87

AK Parti’nin 20 yıllık hizmet süreciyle ilgili açıklama yapan İl Başkanı Salih Hızlı, 14 Ağustos 2001’de kurulan partinin 15 ay sonra, 3 Kasım 2002’de iktidara geldiğini hatırlattı.

“20 YILDIR HİZMET ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Her geçen gün hizmet aşklarının artığını söyleyen Hızlı: “Bu büyük bir başarı bu kadar kısa zamanda iktidarda olmak ve geçen 20 yılda iktidar kalabilmek kolay değil. Girdiğimiz 15 seçimin tamamında demokrasi ve kalkınma yolculuğumuzun her adımında bizlerden desteğini esirgemeyen milletimiz, eminim ki 2023 seçimlerinde de bizleri sandıklarda yalnız bırakmayacak. Bizler milletimiz için, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedeflerimize durmadan çalışarak ilerliyoruz. 3 Kasım, milletin partisi AK Parti’nin millete hizmet etmenin başlangıç günüdür. AK Parti olarak Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa ederken, bir yanda savunma sanayi diğer yanda yaptığımız sağlıktan-eğitime, adaletten-ulaşıma, enerjiden-spora gibi birçok alandaki kalıcı eserlerimiz ile ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Son olarak ülkemiz kendi arabası TOGG’u üreterek tüm dünyaya kendi gücünü bir kere daha göstermiş oldu. Türkiye Yüzyılı sloganıyla Cumhuriyetimizin 100. Yılında da Genel Başkanımız liderliğinde, ilk günkü aşkımızla, heyecanımızla ve milletimize olan sevdamızla inandığımız bu kutlu yolda yürümeye, hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2022, 17:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa çakmak
Mustafa çakmak - 3 ay Önce

İnşAllah ben inanıyorum reis bu seçimlerde yüzde 57 oy alacaktır belki çok zor görünen bu seçim reisin en kolay seçimi olacaktır

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.