banner83

AK PARTİLİ KIVIRCIK'TAN YOĞUN TEMPO

AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, İlmek Tarımsal Kooperatifi’nin açılışına katıldı. Açılış sonrası, Yunusemre ilçesinde ziyaretlerde bulunan Kıvırcık, Raziye Yavaş ve annesi Hatice Yavaş’a ziyarette bulundu.

AK PARTİLİ KIVIRCIK'TAN YOĞUN TEMPO
banner87

AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, Manisa’da ziyaretlerini sürdürüyor. İlmek Tarımsal Kooperatifi’nin açılışına katılan Kıvırcık kadınların iş hayatına daha çok katılmasını gerektiğine vurgu yaptı.

“KADIN ÜRETİR EKONOMİ GÜÇLENİR”

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kıvırcık, “Kadın elinin değdiği yerde emek ve bereket vardır. Manisa ovamızın bereketli topraklarından serpilen ürünlerimizin işlenerek ekonomiye kazandırıldığı İlmek Tarımsal Kooperatifi’nin açılışını gerçekleştirdik. Kadınlarımızın el emeği göz nuru ile yaptıkları ürünler ile kadınlarımız ev ve ülke ekonomilerine can katıyor. “Kadın Üretir Ekonomi Güçlenir” açıklamasında bulundu.

“HAYIR DUASINI ALDIK”

Kooperatif açılışı sonrası ziyaretlerine devam eden Kıvırcık, “Yunusemre İlçe Koordinatörü İl Yöneticimiz Yeliz Sipahi, İlçe Yöneticimiz Mesude Şen, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Ebru Kaplan ve İlçe Kadın Kollarımız ile birlikte Raziye Yavaş hanımefendiyi ve annesi Hatice teyzemizi ziyaret edip hayır duasını aldık…” ifadesinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2022, 17:09
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.