Akhisar Belediye Meclisinden esnafa tam destek

Akhisar Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun başkanlığında yapıldı. Mecliste esnafa destek kararı çıkarken, geçtiğimiz günlerde İdlib'de şehit olan Piyade Teğmen Osman Alp'in isminin ilçedeki bir parka verilmesi kararlaştırıldı.

Akhisar Belediye Meclisinden esnafa tam destek
banner87

Meclis toplantısına geçmiş Ramazan Bayramını kutlayarak sözlerine başlayan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramını kutlayarak Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde Akhisar halkına hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.

Şehit teğmenin adı Akhisar'da yaşayacak

Suriye'nin İdlib Bölgesinde 10 Mayıs günü şehit düşen Muştullar Mahallesi nüfusuna kayıtlı Piyade Teğmen Osman Alp’i saygı ve rahmetle anan Başkan Besim Dutlulu, şehit ailesine bir kez daha başsağlığı diledi. Her zaman şehit ailesinin yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizen Başkan Dutlulu, Akhisar’da bir parka şehit Teğmen Osman Alp’in adını vereceklerini duyurdu.

Ramazan ayı boyunca binlerce aileye yardımlarda bulunduklarını ifade eden Başkan Besim Dutlulu, yine aşevinin de hizmete girmesi ile ramazan ayı boyunca birçok ailenin evine sıcak yemek ulaştığını ve buraya vatandaşların da büyük katkısı olduğunu belirtti. Aşevine bağış yapan tüm hayırseverlere teşekkür eden

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94