banner83

AKHİSAR BELEDİYESİ 27 YENİ PARKI DAHA HİZMETE AÇTI

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 2022 yılında tam 27 yeni parkı hizmete açtıklarını açıkladı. Başkan Dutlulu, “Daha yeşil, daha yaşanabilir bir Akhisar için tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

AKHİSAR BELEDİYESİ 27 YENİ PARKI DAHA HİZMETE AÇTI
banner87

Çocukların mutlu olacağı, aileleriyle güvenli ve rahat zaman geçireceği ortamlar hazırlamaya devam eden Akhisar Belediyesi, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

50’DEN FAZLA PARK REVİZE EDİLDİ

Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun yönlendirmeleriyle şehre 5 yılda kazandırılması hedeflenen park sayısına 3 yılda ulaşıldı. Sadece 2022 yılında, 56.972 m2 alana sahip 27 yeni park, 37 oyun grubu ve 52 adet de spor aleti kazandırdıklarını söyleyen Başkan Besim Dutlulu, 50’den fazla parkın da revize edilerek Akhisarlıların hizmetine sunulduğunu açıkladı.

“MALİYETİ 10 MİLYON TL’NİN ALTINDA”

Başkan Besim Dutlulu, ilçedeki mevcut parklarda olduğu gibi yeni yapılan parklarda da çevre düzenlemesi ve yeşil alan konularında büyük bir hassasiyet gösterdiklerini belirterek, “Daha yeşil, daha yaşanabilir bir Akhisar için tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Akhisar Belediyesi olarak kendi imkânlarımız ile bu sene tam 27 adet yeni park yaptık. Toplam alanı 56.972 metrekare. Belediyeye, yani kamuya toplam maliyeti ise 10 milyon TL’nin altında. Akhisar halkımızın kaynaklarını doğru yerlere kullanmaya ve şehrimizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Emeği geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2022, 14:46
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.