banner83

AKHİSAR BELEDİYESİ MAHALLE KREŞLERİNE YOĞUN İLGİ

Akhisar Belediyesi, çocuklara yönelik plan ve projeleriyle öne çıkmaya devam ederken, çocukların nitelikli eğitim aldığı ve kaliteli zaman geçirdiği Mahalle Kreşleri sayesinde aileler de gönül rahatlığıyla işlerine gidebiliyor. Başkan Besim Dutlulu, “Mahalle kreşlerimiz halkımızdan tam not aldı ve sürekli olumlu yorumlarla karşılaşıyoruz.” dedi.

AKHİSAR BELEDİYESİ MAHALLE KREŞLERİNE YOĞUN İLGİ
banner87

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun göreve gelmesi ile şehre kazandırılan Mahalle Kreşlerinde, vatandaşlar işe gittiklerinde çocuklarını güvenilir ellere emanet edebiliyor, çocuklar da müzik, resim, yabancı dil eğitimi ve çeşitli kültürel eğitimleri alabiliyor. Modern ve temiz salonları bulunan, miniklerin tüm ihtiyaçlarının karşılandığı kreşler Efendi, Hürriyet ve Seyitahmet mahallelerinde hizmete devam ediyor.

KREŞE KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Ücreti normal kreşlere göre yarı yarıya daha düşük olan mahalle kreşlerinde toplam 95 öğrenci eğitim alırken, 14 öğretmen ve 4 yardımcı personel titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. Alanında uzman eğitmenlerin yer aldığı mahalle kreşlerinde çocukların fiziksel, zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimlerine destek sağlanırken Akhisarlı minikler hem yeni arkadaşlıklar kuruyor hem de eğlenerek yeni bilgiler öğreniyor. Eğitmenler, Seyitahmet mahalle kreşine kayıtların devam ettiğini belirtti.

“KREŞLERİMİZ HALKIMIZDAN TAM NOT ALDI”

Özellikle çocuklara verdikleri sözleri tek tek yerine getirmenin mutluluğun yaşadıklarını ifade eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Şehrimizin çocuklarına verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirmeye devam ediyoruz. Özellikle geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha sağlıklı eğitim almaları için kazandırdığımız mahalle kreşlerimiz halkımızdan tam not aldı ve sürekli olumlu yorumlarla karşılaşıyoruz. Bu da yaptığımız işin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Biz her zaman, en güzel yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu savunduk ve çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirdik. Bundan sonra da 7’den 70’e halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2022, 12:43
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.