AKHİSAR BİR PROJE İÇİN DAHA GÜN SAYIYOR

Akhisar Belediyesi tarafından Ulucami Mahallesi’ne kazandırılacak Cumartesi Pazarı, Pazaryeri ve Park Alanında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Tamamlandığında mahalle halkımızın keyifli vakit geçirebileceği modern bir alan olacak.” dedi.

AKHİSAR BİR PROJE İÇİN DAHA GÜN SAYIYOR
banner87

Ulucami Mahallesi’nde bulunan Gazi Ortaokulu ile İlçe Sağlık Merkezi arasında bulunan alanda çalışmaları devam eden alt katı Cumartesi günleri semt pazarı, diğer günler otopark olarak kullanılacak ve üst katında ise spor alanı ile oturma gruplarının yer alacağı projede çalışmalar aralıksız sürüyor.

BAŞKAN DUTLULU ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Proje, Ege Bölgesi’nin en modern semt pazarı olmaya aday gösterilirken Belediye Başkanı Besim Dutlulu, çalışmaları yerinde inceledi.

“MODERN BİR ALAN OLACAK”

Tamamlandığında Cumartesi günleri semt pazarı, haftanın diğer günleri ise otopark olarak kullanılacak ve ikinci katında da spor sahaları, oyun alanları ve oturma gruplarının olduğu proje ile ilgili açıklama yapan Başkan Dutlulu, “Ulucami Mahallemize kazandıracağımız semt pazarı, otopark ve yaşam alanı projemizin alt katı bitti, üst kata geçiyoruz. Tamamlandığında mahalle halkımızın keyifli vakit geçirebileceği modern bir alan olacak. Akhisar’ımız için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2022, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94