AKHİSAR’A MODERN PAZAR YAPILIYOR

Akhisar Belediyesi tarafından Ulucami Mahallesi’ne kazandırılacak modern semt pazarında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

AKHİSAR’A MODERN PAZAR YAPILIYOR
banner87

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun talimatlarıyla, Ulucami Mahallesinde bulunan Gazi Ortaokulu ile İlçe Sağlık Merkezi arasında bulunan alanda çalışmaları devam eden alt katı Cumartesi günleri semt pazarı, diğer günler otopark olarak kullanılacak ve üst katı ise spor alanı ile oturma gruplarının yer alacağı projede çalışmalar aralıksız sürüyor.

EGE BÖLGESİ’NİN EN MODERN PAZAR YERİ OLMAYA ADAY

Projenin, Ege Bölgesi’nin en modern pazar yeri olmaya aday olduğunu belirten Akhisar Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, “Mahalle sakinlerinin ve pazarcı esnafımızın uzun zamandır beklediği bu hizmet, Akhisar Belediye Başkanımız Besim Dutlulu sayesinde şehre kazandırılıyor. Başkanımızla sürekli iletişim halindeyiz. Tamamlandığında Akhisar’ımıza değer katacak bir hizmet olacak. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZI ARALIKSIZ SÜRDÜRECEĞİZ”

Çalışmaları yakından takip eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ulucami Mahallemize kazandıracağımız semt pazarında çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Tamamlandığında Cumartesi günleri semt pazarı, haftanın diğer günleri ise otopark olacak ve ikinci katında da gençlerimiz için spor sahaları ile oyun alanlarının olduğu, mahalle halkının keyifli vakit geçirebileceği modern bir alan olacak. Akhisar’ımızı güzelleştirmek için şehrimizin dört bir yanında çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94