banner83

AYAKKABICILAR’DA AKÇIN ADAY

Manisa Ayakkabıcılar Esnaf Odası’nda başkan adayları çalışmalarını sürdürüyor. Adaylardan Ahmet Akçın, Şehzadeler ilçesinde bulunan bir otelde, yönetimde yer alacak isimlerle bir araya geldi. Toplantıya seçimde aday olmayacağını açıklayan Manisa Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mehmet Narin de katıldı. Hizmet yarışında iddialı olduğunu kaydeden başkan adayı Ahmet Akçın, yasalar ve kanunlar çerçevesinde yapılması ne varsa onları yapacaklarını belirtti.

AYAKKABICILAR’DA AKÇIN ADAY
banner87
KAYIT DIŞIYLA MÜCADELE EDECEĞİZ
Bütün projeleri yola çıktığı ekiple yapacağını dile getiren Akçın, " Yıllardır Mehmet Narin başkanımızla aynı yönetimde görev yapıyoruz. Onun tecrübelerinden faydalanarak üzerine bir şeyler katmak için çalışacağız. Ekibimle beraber her şeye hazırız. Özellikle en büyük sorunumuz olan kayıt dışıyla, mücadele edeceğiz " dedi.
 
NARİN; GENÇLERİN YOLU AÇILSIN
Manisa Ayakkabıcılar Odası mevcut Başkanı Mehmet Narin de gençlere yol açmak için aday olmadığını belirterek, başkan adaylarına tavsiyelerde bulundu. Narin, " Bizim başlattığımız fuarlara sahip çıksınlar. Onu daha da geliştirsinler. İki adayımıza da başarılar diliyorum. Allah ekmeklerini yağlı yapsın, yolları açık olsun " diye konuştu. –Turan IŞIK
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94