BAHÇELİ’NİN MİTİNGİ SONRASI MHP’Lİ ÖNER'DEN TEŞEKKÜR

MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Manisa mitingine gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür mesajı yayınladı. Başkan Öner, “Sayın Genel Başkanımızın sorduğu sorulara Manisa öyle bir cevap verdi ki sesimiz gök kubbede çınladı.” ifadesinde bulundu.

BAHÇELİ’NİN MİTİNGİ SONRASI MHP’Lİ ÖNER'DEN TEŞEKKÜR
banner87

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen, "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" temalı açık hava toplantılarının Manisa etabına gösterilen ilginin ardından açıklamalarda bulunan MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, “Bilge liderimiz Sayın Genel Başkanımızı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleşen 23 Ekim açık hava toplantısı bir kere daha göstermiştir ki Milliyetçi Hareket Partisi, birliğin ve dirliğin adıdır.” dedi.

“TÜRK MİLLETİNİN EMRİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Katılım gösteren herkese teşekkürlerini sunan MHP’li Öner, “Milliyetçi Hareket Partisi haysiyet ve huzurun adresi olduğunu bir kere daha göstermiştir.  Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı Türkiye’dir, Türk milletidir. Manisa Cumhuriyet Meydanı’ndaki muhteşem tabloyla biliniz ki şehrimiz adına iftihar ediyoruz. Siz saygıdeğer Manisalılar, üç hilalin önünü aydınlatmış, heyecanımıza heyecan kattınız. Yürekten inanıyoruz ki, 23 Ekim açık hava toplantımız, millet hayatımızda ve milli tarihimizde, Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 2023 umutlarının müjdesi olarak anılacaktır. Manisa’dan yükselen ses, Türkiye’nin milli onurunu, milli haysiyetini kıyamete kadar koruma ve kollama iradesinin bir meydan okumasıdır. Aziz Manisalılar, MHP belirlemiş olduğu yüksek değerler ve hedefler doğrultusunda yürüyüşüne son bulmaz bir kararlılıkla devam edecektir. Bu anlamda ülkemizin geleceğinin inşasında, bilim yolunun yılmaz neferleri olarak devletimizin ve sinesinden çıktığımız aziz Türk milletinin emrinde olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

“HAİNLER ÜRKTÜ, ZALİMLER TİTREDİ”

‘Çağrımız birliğe ve dirliğedir’ diyen MHP’li Öner, “Çağrımız önce ülkem ve milletim diyen her insanımızadır. Çağrımız milli birlik ve huzurlu yarınlaradır. Sayın Genel Başkanımızın sorduğu sorulara Manisa öyle bir cevap verdi ki sesimiz gök kubbede çınladı. Manisa öyle bir cevap verdi ki hainler ürktü, zalimler titredi. Öyle bir cevap verdi ki Manisa, fitneye düşenler ayıldı, bozgunculuk yapanların dili tutuldu. Açık hava toplantısının düzenlenmesinde emeği geçen herkese, gösterdikleri ilgiden, katkıdan, destekten dolayı teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket’in sevdalılarına daha nice açık hava toplantılarında aynı şevk, aynı heyecan, aynı coşkuyla gerçekleştirmelerini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

MHP’Lİ ÖNER TEŞEKKÜR ETTİ

Mitingin düzenlenmesinde emeği olan isimlere teşekkür eden Öner, “Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekilimiz ve Grup Başkanvekilimiz Sayın Erkan Akçay’a, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e, MYK üyelerimiz Sayın Ali Uçak ve Mehmet Ödevli ’ye Ülkü Ocakları Manisa İl Başkanımız Sayın Nazmi Akçay’a, İl Yönetimimize, Kaçep Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize, İlçe Başkanlarımıza, Yönetimlerimize ve Üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza, Cumhur İttifakı Manisa Milletvekillerimize, İl ve İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Türkav Manisa İl ve İlçe Başkanlarımıza, Kamu-Sen ve Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Sendika İl ve İlçe başkanlarımıza, üyelerimize, Türk Hukuk Enstitüsü İl ve İlçe Başkanlarımıza, Ulusal ve Yerel tüm basın mensuplarımıza, mitingimizin sorunsuz bir şekilde yapılması için Emniyet Güçlerine, Sağlıkçılarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Teşrifleriyle bizleri onurlandıran; TBMM Başkanvekilimiz Sayın Celal Adan’a, Grup Başkanvekilimiz Sayın Muhammed Levent Bülbül’e, Genel Başkan Yardımcılarımıza, MYK Üyelerimize, Genel Başkanımızın Başdanışmanlarına, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım ‘a, Cumhur İttifakı Milletvekillerimize, İl ve İlçe Başkanlarımıza, Cumhur İttifakı Belediye Başkanlarımıza, MHP Kaçep Başkanımıza ve Yöneticilerimize, TÜRKAV Temsilcilerine, Türkiye Kamu-Sen ve Bağlı Sendikalarımızın Genel Başkanlarımıza ve Yöneticilerine, Türk Hukuk Enstitüsü Yöneticilerine ayrıca teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2022, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94