banner83

BAŞKAN ALHAN, ANKARA’DAN AHMETLİ’YE MÜJDELERLE DÖNDÜ

Ahmetli’de yapılmakta olan ve planlanan yeni yatırımlar için Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçeye müjdeler ile döndü. Ahmetli’ye yeni yapılacak olan Gençlik ve Kültür Merkezi ile Ataköy Mahallesinde yapımı devan eden Halı Saha için ödenek talebinin kabul edildiğini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “İlçemize yeni projeler kazandırmaya devam ediyoruz. Gerçekleşecek olan projelerimizin ödenek talebi kabul edilmiştir. Ahmetli’mize hayırlı olsun” dedi.

BAŞKAN ALHAN, ANKARA’DAN AHMETLİ’YE MÜJDELERLE DÖNDÜ
banner87

Bir dizi ziyaret, yapımı devam eden ve yapılacak olan yeni yatırımlar için Ankara’ya giden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, ilçeye müjdeler ile döndü. Ankara’da Spor Toto Teşkilat Başkanlığını ziyaret eden ve AK Parti Manisa milletvekilleri ile bir araya gelen Başkan Alhan, Ahmetli’ye yeni yapılacak olan Gençlik ve Kültür Merkezi ile Ataköy Mahallesinde yapımı devan eden Halı saha için ödenek talebinin kabul edildiğini belirtti.

“ÖDENEK TALEPLERİMİZ KABUL EDİLDİ”

Belediye Başkanı Alhan yaptığı açıklamada “Ahmetli’mizde yapımı devam eden ve yeni yapılacak olan yatırımlarımız ile ilgili Ankara’da bir dizi görüşmeler gerçekleştirdik. Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızı ziyaret ederek, AK Parti Manisa milletvekillerimiz ile bir araya geldik. Yaptığımız görüşmeler sonucunda ilçemize yeni yapılacak olan Gençlik ve Kültür Merkezi ile Ataköy Mahallemizde yapımı devam eden Halı Sahamız için ödenek taleplerimiz kabul edildi. İnşallah en kısa süre içerisinde Halı sahamızı tamamlayıp, Gençlik ve Kültür Merkezimizin yapımına başlayacağız. Ahmetli’miz için yeni projeler geliştirmeye ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Ödenek taleplerimizin kabul görmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2023, 14:12
YORUM EKLE

banner95

banner94

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.