banner83

BAŞKAN ÇINAR'DAN ODA BAŞKANLARINA ZİYARET

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve 22. Bölge Birliği Başkanı Recep Çınar, esnaf ve sanatkarların temsilcileri olan oda başkanlarını ziyaret ediyor, sorunlarını dinliyor.

BAŞKAN ÇINAR'DAN ODA BAŞKANLARINA ZİYARET
banner87

Başkan Çınar, Başkanvekili Sait Başbelen, Kooperatif Müdürü Fahrettin Orucu ile birlikte Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanvekili ve Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül, Manisa Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Çetin, Manisa Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Mehmet Üzen, Manisa Seyyar Tuhafiyeci ve Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Mesut Dalkara, Manisa Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay, Manisa Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Rıfkı Taşkıncan’ı ziyaret etti. 

“ODA SEÇİMLERİMİZ TAMAMLANDI”

Başkan Çınar, seçilen başkanları tebrik etti, görevlerinde başarılar diledi. Çınar, “Manisa’da oda seçimlerimiz tamamlandı. Esnaf ve sanatkarlarımızın oylarıyla başkanlarımız seçildi. Onları tebrik ediyoruz. Bizler esnaf ve sanatkarlara destek olan kurumlarımız. Kooperatif olarak kredi konusunda destek oluyoruz. Odalarımız üyelerinin sorunlarını üst kuruluşlara bildirerek çözülmesi noktasında yardımcı oluyor. Oda başkanlarımızdan bir ricada bulunmak istiyorum. Üyelerine her zaman sahip çıksın, yanlarında olsunlar” diye konuştu. Oda başkanları da Başkan Çınar’a gerçekleştirdiği ziyaretlerden dolayı teşekkür ederek, Çınar’ın Manisa’da esnaf babası olarak bilindiğini söylediler.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94