banner83

BAŞKAN DUTLULU, KIRSAL MAHALLELERDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Dutlulu, “Halkımızla fikir alışverişinde bulunduk. Tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”açıklamasında bulundu.

BAŞKAN DUTLULU, KIRSAL MAHALLELERDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
banner87

İlk olarak Akselendi Mahallesinde 4 bin metrekare çift kat sathi kaplama ve 5 bin 500 metrekare sıcak asfalt ile 2 bin metrekareden fazla alanda yapılan parke taş döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Besim Dutlulu daha sonra Süleymanlı Mahallesinde 15 bin metrekare üzerinde yapılan parke taş çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlarla sohbet etti.

“HALKIMIZIN TALEPLERİNİ DİNLEDİK”

Başkan Besim Dutlulu yaptığı açıklamada, “Uzun dönemler hizmet alamayan Akselendi mahallemizde sıcak ve soğuk asfalt, parke taş ve arazi yolu çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Akselendi Mahallemizde yaptığımız çalışmaları yerinde inceleyerek bölge halkımızın taleplerini dinledik. Tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Dutlulu sözlerine, “15 bin m2’nin üzerinde parke taş çalışması yaptığımız Süleymanlı Mahallemizi ziyaret ederek hem çalışmalarımızı yerinde inceledik hem de bölge halkımızla fikir alışverişinde bulunduk. Halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyerek son verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2022, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94