Başkan Dutlulu, Zeytinliova’daki çalışmaları yerinde inceledi

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Zeytinliova Mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Dutlulu, Zeytinliova’daki çalışmaları yerinde inceledi
banner87

Hem merkez hem de kırsal mahallelerde çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden Belediye Başkanı Besim Dutlulu, başkan yardımcıları Ekrem Kayserili, Ahmet Tınazlı, Bedri Türk, Kırsal Hizmetler Müdürü Hasan Umutlu ve Zeytinliova Mahalle Muhtarı Gülten Demir ile birlikte bölgedeki parke taş çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Dutlulu yaptığı açıklamada, “7 bin m2’nin üzerinde parke taş çalışması yaptığımız Zeytinliova mahallemizi ziyaret ederek hem çalışmalarımızı yerinde inceledik hem de bölge halkımızla fikir alışverişinde bulunduk. Yaptığımız hizmetlerden halkımızın memnun olması bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor. Halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Besim Dutlulu daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte halk taleplerini not alarak, yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2022, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94