BAŞKAN DUTLULU’DAN KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK

6'lı Masa'nın Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu'na destek mesajı paylaştı. Başkan Dutlulu, "Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Çok daha güzel, güneşli günler göreceğiz, hiç merak etmeyin." ifadesinde bulundu.

BAŞKAN DUTLULU’DAN KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin ev sahipliğinde düzenlenen "Liderler Buluşması"nın ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile birlikte Saadet Partisi Genel Merkezi önünde açıklama yaptı. Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olarak Kemal Kılıçdaroğlu'nun adı duyuruldu. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Kılıçdaroğlu'na destek verdi.

“GÜNEŞLİ GÜNLER GÖRECEĞİZ”

Sosyal medya hesabından destek paylaşımda bulunan Başkan Dutlulu, "Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Çok daha güzel, güneşli günler göreceğiz, hiç merak etmeyin." açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2023, 12:57

Nihan Berilgen

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94